Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sobota, godzina 19:00

1. Hornet + ewentualnie żonka jeżeli zabieramy połówki

2. Qrczak - sam

3. Gobi + dwie koleżanki.

ja jestem za mundo ciągle,chce się pobawić też :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jopki wpisywać się na czerwono!! a nie jakieś gejowskie kolory robicie. [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 15:53_________________________________________________

Daleko, same koszty wysyłki wyjdą mnie tyle samo, co obszycie, wolę gdzieś tu w okolicy...

Gadałeś z Regusiem ? Dogadajcie się co i jak.

Opublikowano

qrczak zaczął :gwizdanie:

Opublikowano

I co więcej luda nie będzie ?? nosz kurva zbierać się a nie się opierdalacie....... :decayed:

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 16:58_________________________________________________ :bry:
Opublikowano
  • Autor

dobre rano :)

Opublikowano

:hi:

Kac jest ale damy radę dzisiaj...... :gwizdanie:

Kto jeszcze się wybiera i gdzie ostatecznie lądujemy ?

Opublikowano
  • Autor

ostatecznie wylądujecie na wytrzeźwiałce :cicho:

Opublikowano

1h temu oczy otworzyłem.... kac jest ale dam radę.

To co mundo dzisiaj gramy ?

Dawać listę.

Opublikowano

to co, bierzecie Panie?!

Opublikowano

to co, bierzecie Panie?!

Tak. Wczoraj balowałem sam i jeszcze umieram ale mam nadzieję, że do wieczora będę już na chodzie.[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 14:12_________________________________________________Dobra gdzie się umawiamy ? i o której ?

Może 20 czy jeszcze później ? Ktoś robi rezerwację w mundo ? Ogarniać się !!

Opublikowano

o 20:00 w Pasażu Niepolda, tam się widzimy. Jakby co, będę dzwonił do Ciebie Hornet, albo do Gobiego (Twój numer też mam :tongue4: ) jakby co, mój numer to 608 804 832 (chyba jakoś ostatnio podawałem tutaj na forum[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 17:26_________________________________________________)

Opublikowano

sobota, godzina 20:00

1. Hornet + 1

2. Qrczak - sam

3. Gobi + dwie koleżanki.

4. Piotrek + 1 + 1 :gwizdanie:

Jakbyśmy się nie wyrobili do dołączymy. Niech ktoś zrobi rezerwację stolika w mundo....

Opublikowano

panowie

okoliczności rodzinne mnie zmusily,zaraz wyjezdzam do Legnicy po mojego dziadka.

Nagły wypadek,ogromne sorry. :confused4:

Opublikowano

WYJŚCIE ODWOŁANE :gwizdanie:

nic nie powiem...... szkoda gadać. Dwa tygodnie się umawiamy...... ehhh

miłego weekendu.

Opublikowano

a ja tu się napaliłem na :drunk:

Opublikowano

Panowie gdzie we wrocku lataja opony na gorąca bo zauwazylem na moich letnich leciutkie pekniecie z boku ;( ??

Opublikowano
  • Autor

zaba84 gdzie ty masz to piaskowanie felg ? Podaj adres pewnie przyda się też dla innych .

Opublikowano

Jeszcze raz panowie przepraszam,miałem naprawdę nagły przypadek.

Możemy się jakoś w czwartek umówić czy coś :) bo w sobotę następna chce jechać na energy2000 :)

Opublikowano

Zbieram d*pę na ten mróz :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.