Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 08:41_________________________________________________

Ty chory - mleko z czosnkiem na gorąco i do łóżka .

Leczę się spokojnie.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

spokojnie znaczy bez pośpiechu piwkiem po piwku ? :polew:

Opublikowano

spokojnie znaczy bez pośpiechu piwkiem po piwku ? :polew:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ja pije grzane z sokiem malinowym albo z mniodkiem i do wyra fajnie grzeje.

Opublikowano

Panowie mam pytanie z innej beczki ... ma ktos jakies pojecie w elektryce czy elektronice a bardziej to chodi mi o internet i kurcze nie mam od kogo sie dowiedziec.... ??

Opublikowano

a co konkretnie potrzebujesz?! :gwizdanie:

Opublikowano

konkretnie mam wielka bube.... chodzi o to ze posiadam internet radiowy i wtyk na kablu z anteny jest okragly taki maly jak antenka do routera i chce zalozyc router i tu pojawil sie problem bo podobno sie nie da ale wymyslilem ze upierdziele kabel od anteny i zaluruje tam ta wtyczke kwadratowa tylko teraz pytanie ile pinow jest aktywnych w tek kwadratowej wtyczne i jak je polaczyc, bo kumam ze na kablu od anteny jest chyba tylko + i - .... :wallbash:

Opublikowano

poszło PW

Opublikowano

konkretnie mam wielka bube.... chodzi o to ze posiadam internet radiowy i wtyk na kablu z anteny jest okragly taki maly jak antenka do routera i chce zalozyc router i tu pojawil sie problem bo podobno sie nie da ale wymyslilem ze upierdziele kabel od anteny i zaluruje tam ta wtyczke kwadratowa tylko teraz pytanie ile pinow jest aktywnych w tek kwadratowej wtyczne i jak je polaczyc, bo kumam ze na kablu od anteny jest chyba tylko + i - .... :wallbash:

człowieku nowe sieci chcesz produkować ? nie będzie to działało. Masz pewnie koncentryczny przewód. Masz neta radiowego doprowadzanego do domu ? tak ? Więc po co Ci jakieś kable ? Router można konfigurować przecież. Możesz pobrać sieć po przez router i nim rozdzielić.... no chyba że masz inaczej ? Opisz dokładnie to powiem Ci co i jak. Jaki router ? Jaki net ( dostawca )

Opublikowano

konkretnie mam wielka bube.... chodzi o to ze posiadam internet radiowy i wtyk na kablu z anteny jest okragly taki maly jak antenka do routera i chce zalozyc router i tu pojawil sie problem bo podobno sie nie da ale wymyslilem ze upierdziele kabel od anteny i zaluruje tam ta wtyczke kwadratowa tylko teraz pytanie ile pinow jest aktywnych w tek kwadratowej wtyczne i jak je polaczyc, bo kumam ze na kablu od anteny jest chyba tylko + i - .... :wallbash:

człowieku nowe sieci chcesz produkować ? nie będzie to działało. Masz pewnie koncentryczny przewód. Masz neta radiowego doprowadzanego do domu ? tak ? Więc po co Ci jakieś kable ? Router można konfigurować przecież. Możesz pobrać sieć po przez router i nim rozdzielić.... no chyba że masz inaczej ? Opisz dokładnie to powiem Ci co i jak. Jaki router ? Jaki net ( dostawca )

chodzi o to ze mam neta radiowego czy antena na dachu(tuba) i idzie sobie kabel zakonczony okraglym wtylkiem do karty sieciowej w kopei i teraz chce to podpiac pod router zeby dzialal mi laptop przz wifi itp ... problemu by nie bylo gdybym mial wtyk zakonczony kwardatowa wtyczka cos jak kabel ethernet ale mam zakonczony kabel okraglal wkrecana wtyczka wkrecana w katre ieciowa... jak to rozwiazac zeby podlaczyc router ??

Opublikowano

konkretnie mam wielka bube.... chodzi o to ze posiadam internet radiowy i wtyk na kablu z anteny jest okragly taki maly jak antenka do routera i chce zalozyc router i tu pojawil sie problem bo podobno sie nie da ale wymyslilem ze upierdziele kabel od anteny i zaluruje tam ta wtyczke kwadratowa tylko teraz pytanie ile pinow jest aktywnych w tek kwadratowej wtyczne i jak je polaczyc, bo kumam ze na kablu od anteny jest chyba tylko + i - .... :wallbash:

człowieku nowe sieci chcesz produkować ? nie będzie to działało. Masz pewnie koncentryczny przewód. Masz neta radiowego doprowadzanego do domu ? tak ? Więc po co Ci jakieś kable ? Router można konfigurować przecież. Możesz pobrać sieć po przez router i nim rozdzielić.... no chyba że masz inaczej ? Opisz dokładnie to powiem Ci co i jak. Jaki router ? Jaki net ( dostawca )

chodzi o to ze mam neta radiowego czy antena na dachu(tuba) i idzie sobie kabel zakonczony okraglym wtylkiem do karty sieciowej w kopei i teraz chce to podpiac pod router zeby dzialal mi laptop przz wifi itp ... problemu by nie bylo gdybym mial wtyk zakonczony kwardatowa wtyczka cos jak kabel ethernet ale mam zakonczony kabel okraglal wkrecana wtyczka wkrecana w katre ieciowa... jak to rozwiazac zeby podlaczyc router ??

Koncentryk i RJ45 to dwa różne wejścia. Jak rozumiem sygnał jest już "obrobiony" i nie wymaga modemu ? Pozostaje kupno routera z AP.

Doczytaj

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic672843.html

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: zdrowy ?

Opublikowano

:hi:

:hi: zdrowy ?

Jeszcze głos do odzyskania ale będzie git.

Opublikowano

Ktoś chętny jutro leci na balety ? :)

jutro na 100 %, :)

Opublikowano

Ktoś chętny jutro leci na balety ? :)

jutro na 100 %, :)

Ja po zeszłym piątku jeszcze zdrowieje i głos odzyskuję :polew: :polew:

Opublikowano

do czwartku wyzdrowiejesz :decayed:

Opublikowano

do czwartku wyzdrowiejesz :decayed:

a co jest w czwartek ??

a tak na marginesie to :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.