Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie z nart wróciłem, jak za tydzień nie pojadę, to na pewno się zjawię :good: dawno mnie nie było...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

właśnie z nart wróciłem, jak za tydzień nie pojadę, to na pewno się zjawię :good: dawno mnie nie było...

Już Cię wypisaliśmy ze spotkań więc możesz sobie darować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

strasznie mnie spizgało :thumbdown:

Opublikowano

pogoda na google podaje ,że w czwartek ma być -11 w dzien i -22 w nocy :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wg. mojej małej stacji meteo było w nocy -12.8 . Zimnym gównem wieje . Jakbym mógł to bym sie nie wychylał z domu ... A miała być wiosna :confused4:

Opublikowano

Witam kolegów z Wrocławia. Mam prośbę czy mógł by ktoś podjechać na ul. Cukrową i spytać użytkownika Tommylee co z moimi blokadami rozrządu ? sprawe opisałem w temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187338.0 sprawa ciągnie sie od sierpnia a mi wkrótce zbliża sie termin rozrządu.... :[

pozdrawiam

Łukasz

Opublikowano

Witam kolegów z Wrocławia. Mam prośbę czy mógł by ktoś podjechać na ul. Cukrową i spytać użytkownika Tommylee co z moimi blokadami rozrządu ? sprawe opisałem w temacie : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187338.0 sprawa ciągnie sie od sierpnia a mi wkrótce zbliża sie termin rozrządu.... :[

pozdrawiam

Łukasz

Szurek podjedziesz bo ja zaniemogłem ? Ghost1717 podaj jakieś namiary.. tel etc. może ktoś ogarnie bo ja ledwo żyję.

Opublikowano
  • Autor

na spotach go nie widziałem :thumbdown: Może Hornet go zna bo on taki nasz zonowy wujek google co wszystkich zna :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:13_________________________________________________jutro na narty startuję na tydzień więc nie ogarnę

Opublikowano

na spotach go nie widziałem :thumbdown: Może Hornet go zna bo on taki nasz zonowy wujek google co wszystkich zna :wink4:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:13_________________________________________________jutro na narty startuję na tydzień więc nie ogarnę

Ja nie znam :thumbdown:

Opublikowano

Tu pełne dane...

Tomasz Dębski

ul. Cukrowa 13a/13

52-316 Wrocław

Za pomoc stawiam duuużą flaszke :))

Opublikowano

Tu pełne dane...

Tomasz Dębski

ul. Cukrowa 13a/13

52-316 Wrocław

Za pomoc stawiam duuużą flaszke :))

Tel dawaj jak nie tu to na PW zadzwonię ale Sergieja nie będę wysyłał po blokady :polew:

Opublikowano

Koledzy uzytkownik tommylee dzwonil do mnie z roznych nr tel. I niestety dlatego ich nie zapisywalem. Jesli mogl bym zalatwic ta sprawe przez telefon to juz dawno bym to zrobil. Czy mogl by ktos podjechac pod wskazany adres i poprostu zapytac JAK DLUGO JESZCZE MA ZAMIAR ZAMULAC ...?

Z gory dziekuje za pomoc.

Opublikowano

Karol jedziesz dzisiaj do niego bo jak coś to mam kawałek wolnego wieczoru jak nie chcesz jechać sam.

Opublikowano

Karol jedziesz dzisiaj do niego bo jak coś to mam kawałek wolnego wieczoru jak nie chcesz jechać sam.

Ja chory jestem więc się nie ruszę.

Opublikowano

właśnie z nart wróciłem, jak za tydzień nie pojadę, to na pewno się zjawię :good: dawno mnie nie było...

Już Cię wypisaliśmy ze spotkań więc możesz sobie darować :decayed:

;( ;( ;(

Opublikowano

Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>

Opublikowano

a ja już jechać chciałem :tongue4: mam tam 5 min drogi

Opublikowano

Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>

Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! :) Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie :P
Opublikowano

Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>

Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! :) Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie :P

Zaśmiecaj zaśmiecaj.... on dużo nie może pić :decayed:

Opublikowano

Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>

Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! :) Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie :P

Zaśmiecaj zaśmiecaj.... on dużo nie może pić :decayed:

Ty chory - mleko z czosnkiem na gorąco i do łóżka .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.