Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elmlody jeszcze nie sprzedał ? :kox:

Ja mam gościa na krakowskiej w auto szyby - pilington, mi kiedys za cala a4 sedan srebrna wzial 300 zl.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uwaga uwaga

W ten weekend są ostatni więc może szanowne grono weźmie d*py w garść i gdzieś wyskoczymy ? Liczyć z połówkami

Opublikowano

dzis czy jutro ?

Opublikowano

No jutro ale nie wiem czy Cię weźmiemy bo nie pojawiasz się na spotach :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:ssij:
Opublikowano

No, no, Śnieżynka dojechała do Wieliczki i z powrotem :D Paląc średnio 12l gazu. sporo, ale piłowałem ją do ponad 4tyś przez całą drogę, spieszyło się

Opublikowano

Panowie sory że tak w tym miejscu ale potrzebuję gdzieś we Wrocławiu dostać pilnie łącznik od intercoolera ten gumowy di AVG/AFN część o numerze 1H0 145 834J. Zwykły kilkucentymetrowy kawałek rury a w aso 106 zł ( w rs serwis 110 :kox:)

Opublikowano

:hi: :hi:

Jak rozumiem nigdzie nie idziemy ? .... kij w nery :decayed:

Opublikowano

:ssij:

Gobi nie jesteś u siebie na wsi.
Opublikowano
  • Autor

elmlody jeszcze nie sprzedał ? :kox:

Ja mam gościa na krakowskiej w auto szyby - pilington, mi kiedys za cala a4 sedan srebrna wzial 300 zl.

Nie stoi teraz bez gotti i racelandów . Właściwie została przywrócona do serii łącznie z zawiasem i ląduje na alledrogo na dniach .

co do szyb możesz się dowiedzieć czy dalej za tą cenę zrobi sedana ? [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:16_________________________________________________Gobi uważaj bo Gniady mieszka na Muchobronxie :naughty:

Opublikowano

Panowie sory że tak w tym miejscu ale potrzebuję gdzieś we Wrocławiu dostać pilnie łącznik od intercoolera ten gumowy di AVG/AFN część o numerze 1H0 145 834J. Zwykły kilkucentymetrowy kawałek rury a w aso 106 zł ( w rs serwis 110 :kox:)

Próbowałeś w Plusie?! Zadzwoń do nich, zapytaj. Ponoć ich ceny nie są wygórowane.

http://www.auto-plus.pl/kontakt/12-kontakt/1-czesci-vw-audi.html

Jak rozumiem nigdzie nie idziemy ? .... kij w nery :decayed:

Ja jestem chętny, żadnych planów nie mam. Jak będzie wyjście, dajcie mi tylko znać, najlepiej na kom, bo nie siedzę 25h/dobę przy kompie... Numer kilka stron wcześniej

[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 11:41_________________________________________________

Ja mam gościa na krakowskiej w auto szyby - pilington, mi kiedys za cala a4 sedan srebrna wzial 300 zl.

A ile za avanta?! :naughty:

Opublikowano

Ja na Grunwaldzie :cool1::polew: :polew:

ale nie wiem o co chodzi z tą wsią :rolleyes:

Opublikowano

ja chętnie wyjdę z domu. ktoś coś organizuje?? ludzie!! ruszać się w końcu!!

Opublikowano

ja chętnie wyjdę z domu. ktoś coś organizuje?? ludzie!! ruszać się w końcu!!

Nic nie wyjdzie bo widzę zainteresowanie mizerne. Każdy bawi się w swoim gronie :disgust:

Opublikowano

nie no, bez jaj Panowie :polew:

Opublikowano

ja chętnie wyjdę z domu. ktoś coś organizuje?? ludzie!! ruszać się w końcu!!

Nic nie wyjdzie bo widzę zainteresowanie mizerne. Każdy bawi się w swoim gronie :disgust:

Chciałem wczoraj dzisiaj mam dyżur.
Opublikowano

Nie wiem jak Wy ale jak już dzisiaj mam kierowcę i piję sobie.... właśnie zjechaliśmy na dom i dalej będę tankował procenty :naughty:

Opublikowano

Panowie, postaram się może wpaść jutro na spota o ile coś się będzie działo..

Ile kosztuje zVAGOWANIE błędów? :decayed:

4-o paq będzie git?? :naughty:

Opublikowano

Panowie, postaram się może wpaść jutro na spota o ile coś się będzie działo..

Ile kosztuje zVAGOWANIE błędów? :decayed:

4-o paq będzie git?? :naughty:

Szczuraz bierze laptopa+gniady kabel+hornet sczytuje błędy= 3 czteropaki :decayed:
Opublikowano

Panowie, postaram się może wpaść jutro na spota o ile coś się będzie działo..

Ile kosztuje zVAGOWANIE błędów? :decayed:

4-o paq będzie git?? :naughty:

Wpadaj... wezmę kompa.... :cool1:[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 21:20_________________________________________________

Panowie, postaram się może wpaść jutro na spota o ile coś się będzie działo..

Ile kosztuje zVAGOWANIE błędów? :decayed:

4-o paq będzie git?? :naughty:

Szczuraz bierze laptopa+gniady kabel+hornet sczytuje błędy= 3 czteropaki :decayed:

weź kabel bo muszę na tygodniu pewne auto sprawdzić :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 21:20_________________________________________________Ma ktoś ochotę jutro przejechać się do nas na giełdę ?? Zastanawiam się czy nie podjechać zobaczyć co się dzieje i jakie złomy stoją.

Jak coś to piszcie PW. Jest duże prawdopodobieństwo że potrzebny będzie kierowca :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.