Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wróciłem :) Zepsułem sobie nogę i radośnie kuśtykam ... palami naciskam sprzęgło więc na spot powinienem dojechać :good:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gobi, pojawisz się?! :naughty:

Opublikowano

Ja dzisiaj zakańczam swoją''fuche od teściowej'' także od jutra mam wolne popołudnia i moja spotowa frekwencja od następnej niedzieli będzie 100% pozdrawiam.

Opublikowano

Mnie dzisiaj nie będzie. Leczę się po wczorajszym :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Michal82 zadzwoń do mnie w sprawie przewalenia ECU . Podjedziesz do mnie zobaczymy co u Ciebie siedzi ( na moje oko stary typ ) a potem udamy sie do pewnego pana na potwierdzenie moich przypuszczeń i przewalenie immo .

Opublikowano

Co tam się wczoraj na spocie działo ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

postali, pogadali ... przyjechało camaro wszyscy poszli ogladać a ja sie zawinąłem bo stać juz nie mogłem

Opublikowano

eee to nudą zawiało :polew:

Opublikowano

Camaro :kox: :kox: :kox:

Pi-Jay przyjechał starą 80 w automacie :naughty:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 09:49_________________________________________________wojtas, auto sprzedajesz?! na co będziesz polował dalej?

Opublikowano
  • Autor

pany nie zalega u kogoś płyta główna z prockiem ok 2800mhz ? potrzebuje poskładać jakiegoś kompa do pokoju bo mój się wczoraj zjarał . Ew. cały komp w możliwie dobrej cenie [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 16:12_________________________________________________dobra juz działa :decayed: zdałem sobie dzisiaj sprawę jak bardzo jestem uzależniony od tej małej czarnej buczącej skrzyneczki :blink:

Opublikowano

wojtas, auto sprzedajesz?! na co będziesz polował dalej?

No będę chciał sprzedawać, ale jeszcze poczekam z miesiąc, bo auto mi potrzebne

a co będzie ?? :gwizdanie: Zobaczymy jak się sprzeda :naughty: Narazie wycofałem.

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189057.0

Ktoś byłby zainteresowany pojechaniem w 1 wóz 2 ? żeby taniej podróz wyszła .

Bo jak ktoś z wro chcialby jechacł ,to mozna sie wybrac... bo mam rodzinę w jaroslawcu :)

ps : pijemy w tym week ?

Opublikowano

:hi:

ps : pijemy w tym week ?

Może zjawisz się na spocie ?

Opublikowano

popieram :good: pokaż nam się :naughty:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

bo mam rodzinę w jaroslawcu :)

lepiej ich nie odwiedzaj bo bedą Cię w nocy wystawiali na czatach do pilnowania domu . Bałtyk wpieprza ten rejon ( od Rewala przez Trzesacz aż po Jarosławiec ) z roku na rok coraz bardziej . :naughty:

Opublikowano

Słyszałem,ale to takie tam gadanie ,zreszta 1km od morza jest :tongue4:

No dobra,aktualnie już nie mam a4... a starym paskiem nie pokazuję się publicznie :polew: :polew:

panowie , ktoś coś widział ... ktoś coś wie ?

Audi_80_B1.jpg

Poszukuję takiego przodu,tj ; atrapa przednia i reflektory. Może jakiś dziadek,sąsiad trzyma coś takiego w garażu/szopie. Może nawet całe auto,w jakimkolwiek stanie. ? zależy mi tylko na przodzie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

mogę Ci takie całe na chodzie załatwić i w tym samym kolorze :naughty: do dopracowania zostało wnętrze . :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________odkopałem nawet jedno foto http://img154.imageshack.us/img154/9527/bonusa.jpg Auto powinno Ci być znajome :gwizdanie:

Opublikowano

Gasić światło i spać a nie siedzieć po nocach

Opublikowano
  • Autor

o 5:10 budzik dzwoni i do roboty trzeba wstawać :kwasny:

Ma ktoś kogoś gdzieś od przyciemniania szyb w rozsądnej cenie ?

Opublikowano

Muszę spytać znajomego ile bierze,bo dobrze robi. :gwizdanie:

Too twoja ? :D widziałem ją,bo dostałem zdjęcia jej od takiego gościa,co handluje częsciami do b1... lol :polew: :polew:

Nie stać mnie na nią pewnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.