Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

taka sytuacja :decayed:

IMAG0094.jpg

d456186849b4cb33m.jpg

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wielka sowa. :naughty:

Opublikowano
Wielka sowa. :naughty:

Jak przez walim to tam fajna trasa :kox:

Opublikowano
  • Autor

polecam trasę z Sierpnicy do Rzeczki przez las. Jak starczy pampersów to przez Walim trasą Janusza Kuliga w stronę Potoczku. A dalej ile fura pozwoli na Wielką sowę. Od strony Rzeczki można dojechac tylko do 2 schroniska a potem z buta na szczyt.

Opublikowano

Ty masz chyba jakąś ropkę na lewo że tak jezdzisz :decayed:

Opublikowano
polecam trasę z Sierpnicy do Rzeczki przez las. Jak starczy pampersów to przez Walim trasą Janusza Kuliga w stronę Potoczku. A dalej ile fura pozwoli na Wielką sowę. Od strony Rzeczki można dojechac tylko do 2 schroniska a potem z buta na szczyt.

He he jechalem przez walim busem w zime ... za***ista jazda tymi patelniami brukowanymi :whistling:

Opublikowano
polecam trasę z Sierpnicy do Rzeczki przez las. Jak starczy pampersów to przez Walim trasą Janusza Kuliga w stronę Potoczku. A dalej ile fura pozwoli na Wielką sowę. Od strony Rzeczki można dojechac tylko do 2 schroniska a potem z buta na szczyt.

Ja jechał trasą p.Kuliga nie tak dawno do sztolni.

Opublikowano
  • Autor
Ty masz chyba jakąś ropkę na lewo że tak jezdzisz :decayed:

Nie. Po prostu odkrywam uroki diesla. :decayed:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

He he jechalem przez walim busem w zime ... za***ista jazda tymi patelniami brukowanymi :whistling:

to tak na rozgrzewkę przed prawdziwą trasą. :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

Ja jechał trasą p.Kuliga nie tak dawno do sztolni.

Ale tylko trasą czy atakowałeś boki? droga do bacówki kox az za wyciągi i trasa z potoczku na wielką sową też robi robotę ale ośką bym się tam nie wybierał. :whistling:

generalnie jak podjechałem na BP pod myjkę to zostawiłem z 30 kilo błota po tej wyprawie. Warto było. :naughty:

Opublikowano

te trasy są na prawdę idealne do zabawy:decayed: tak samo z Kamionek w stronę przełęczy Jugowskiej. Kiedyś kolega zabrał mnie na wycieczkę subaru impreza STI zimową porą. Banan na twarzy do dzisiaj:decayed:

Opublikowano
:hi: no to pora wyruszać na wakacje :grin: do zobaczenia w lutym :decayed::wink:
Opublikowano
:hi: no to pora wyruszać na wakacje :grin: do zobaczenia w lutym :decayed::wink:

To tam powodzenia, hej narazie pa :grin:

I do zobaczenia w sobote :decayed:

Opublikowano

Siema:decayed:

Mocno polecieiliście na spocie?:grin:

Opublikowano

A jak. :grin:

Opublikowano
:hi: właśnie odstawiłem swoje wozidło do lakiernika, i jest to nie do pomyślenia że waliłem później taki kawał z buta :grin:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale mam za***isty zabieg Kąpiel mineralna - uwagi - kąpiel odbywa się nago :polew:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
Ale mam za***isty zabieg Kąpiel mineralna - uwagi - kąpiel odbywa się nago :polew:

Wysłane z mojego telewizora

Wracaj, bo bym sie browara napil :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.