Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta na dzielni... chyba +3 do lansu pod remizą :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ta na dzielni... chyba +3 do lansu pod remizą :grin:

zazdrościsz mi remizy? :decayed:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

Opublikowano
ta na dzielni... chyba +3 do lansu pod remizą :grin:

zazdrościsz mi remizy? :decayed:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

remizy ....???? leki weź

Opublikowano

nie chce ktoś aira kupić do b5 ? ;)

Opublikowano
  • Autor

Kpl przód i tył ? Quattro czy oska ? Na jakich manelach to poskladane i jaką regulacja

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ośka .Kpl nie ma tylko butli. Nowy gwint TA chyba , wszystko poskładane przez Mapeta , ja rozebrałem i wsadziłem inne odboje bo nie kładł się za nisko. Teraz będzie petarda :decayed:

Opublikowano
ta na dzielni... chyba +3 do lansu pod remizą :grin:

zazdrościsz mi remizy? :decayed:

kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk

mam remize pod domem i sie nie chwale :whistling::polew:

Opublikowano
  • Autor

O której sie widzimy ? 17 ?

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

Ośka .Kpl nie ma tylko butli. Nowy gwint TA chyba , wszystko poskładane przez Mapeta , ja rozebrałem i wsadziłem inne odboje bo nie kładł się za nisko. Teraz będzie petarda :decayed:

ile płaciłeś za całość ?

Opublikowano

cwiara będziesz dzisiaj z vag-iem ? Jak tak to wpadne z flachą.:grin:

Opublikowano
cwiara będziesz dzisiaj z vag-iem ? Jak tak to wpadne z flachą.:grin:

Bede. Wiec co, 18 pod mostem?

Opublikowano

OK będę.:kox:

Opublikowano
  • Autor

Ok. 18 pod mostem

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Chłopaki udało się, kupiłem w Juli zestaw szczypiec za 6zł, trochę powyginałem i się udało. Problem lejącego zacisku polegał na tym ze nie było oringu no ośce wewnątrz zacisku, nie wiem jak to możliwe ale nie było. Puki co nie leje, zobaczymy na jak długo, im dłużej tym więcej czasu na zebranie kasy na nowy :decayed:

Cwiara mnie jednak dzisiaj nie będzie na spocie, nie wyrobie z czasem. To może jutro albo w tygodniu moglibyśmy się spiknąć po te pierdoły do kluczyka??

Opublikowano
Chłopaki udało się, kupiłem w Juli zestaw szczypiec za 6zł, trochę powyginałem i się udało. Problem lejącego zacisku polegał na tym ze nie było oringu no ośce wewnątrz zacisku, nie wiem jak to możliwe ale nie było. Puki co nie leje, zobaczymy na jak długo, im dłużej tym więcej czasu na zebranie kasy na nowy :decayed:

Cwiara mnie jednak dzisiaj nie będzie na spocie, nie wyrobie z czasem. To może jutro albo w tygodniu moglibyśmy się spiknąć po te pierdoły do kluczyka??

ok.

Opublikowano
Chłopaki udało się, kupiłem w Juli zestaw szczypiec za 6zł, trochę powyginałem i się udało. Problem lejącego zacisku polegał na tym ze nie było oringu no ośce wewnątrz zacisku, nie wiem jak to możliwe ale nie było. Puki co nie leje, zobaczymy na jak długo, im dłużej tym więcej czasu na zebranie kasy na nowy :decayed:

Cwiara mnie jednak dzisiaj nie będzie na spocie, nie wyrobie z czasem. To może jutro albo w tygodniu moglibyśmy się spiknąć po te pierdoły do kluczyka??

ok.

to jak będziesz miał czas daj znać to najwyżej podjadę albo spotkamy się gdzie Ci będzie pasowało

Opublikowano

lolek a przyjrzałeś się czy ta ośka/trzpień nie ma wżer? :eusathink: U mnie były naprawdę minimalne wżerki, tak samo użyłem zestawu naprawczego i pomogło...na 3dni :decayed: Koniec końców i tak musiałem przytargać zacisk od Dudsa :decayed:

Opublikowano
lolek a przyjrzałeś się czy ta ośka/trzpień nie ma wżer? :eusathink: U mnie były naprawdę minimalne wżerki, tak samo użyłem zestawu naprawczego i pomogło...na 3dni :decayed: Koniec końców i tak musiałem przytargać zacisk od Dudsa :decayed:

właśnie nie było wżerek, tyle że nie było też oringa :decayed: założyłem troszkę grubszy i ciaśniejszy niż ten z zestawu naprawczego, gdzieś wyczytałem ze te z zestawu są lipne. Zobaczymy ile wytrzyma teraz:decayed:

Opublikowano

Za ten Air chce 2300 jakby ktoś chciał bo chce podnosić moc w moim parchu :decayed:

Opublikowano
Za ten Air chce 2300 jakby ktoś chciał bo chce podnosić moc w moim parchu :decayed:

Jaki masz silnik?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

1.8t anb

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.