Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Co można zrobić do 4 tyś ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosilbym o jakies rady na temat podrasowania troche autka mam budzet na to 4tys i co byscie radzieli zmienic/dokupic aby auto nabralo mocy ?

Pozdrawiam

Opublikowano

No wiesz. Rezanko tanie nie jest, także nie poszalejesz :(

Po drugie, to co Ci mozna doradzić, skoro nie pochwaliłeś sie swoją niuńką

Opublikowano

Ciezko Ci kolego poradzic cokolwiek, jak nie wiadomo w jakiej kondycji masz furke :-)

Nie masz profilu swojej furki, nie dawales logow do analizy, zeby sprawdzic co i jak (chyba, ze sam to robiles i wiesz juz wszystko - ale wtedy domyslam sie, ze nie pytalbys co masz dorezac).

To sa dosc delikatne silniki, co nie oznacza, ze nie mozna nic zrobic. Sam sie zastanawiam co rezac ale wole przemyslec to 1000 razy niz zrobic badziew i potem remont :-)

Ale do 4 tysiecy to mysle, ze odpowiedz moze okazac sie prosta :naughty:. Czyli doprowadzenie silnika do serii i potem chip :-D

Poczytaj sobie co tutaj chlopaki rezaja, co prawda wiekszosc reza AFN'a o AFB/AKN jest dosc malo ale ogolnie to robi sie podobnie czyli FMIC (jeszcze nie wiem gdzie moznaby go wsadzic zeby nie wycinac zderzaka - chyba na dachu), chip i chyba tyle dobrego z tym silnikiem.

Sam sie chetnie dowiem czy turbawke mozna w AKN/AFB na cos mocniejszego wymienic ?

Ale to tylko teoria bo chyba wiekszosc 2.5 TDI wypuszczali w TIPie co ogranicza mody dosc mocno.

Ale powodzenia :-)

Opublikowano

nie wiem za bardzo po co Ci fimic w afb, tam nie idą ograniczenia z chłodzenia powietrza (jak np w 1.9) tylko bardziej od str pompy, wtrysków potem idzie reszta. v6 tdi w a4 miają dobrze rozwiązane chłodzenie powietrza

na marginesie to co jesteś w stanie urobić chipem to właściwie wszystko co można zrobić sensownie.

Opublikowano

Poza chipem w tym silniku nie ma sensu nic wiecej robic.

FMIC na pewno pomoze w lato, ale to raczje nie ma sensu...

Poprostu nie ma wiekszych wtryskow, ktore ograniczaja jakiekolwiek mozliwosci tuningu.

Opublikowano

Większych wtrysków nie ma, czy poprostu nikt nie wie od czego można by je zamontowac.

A np od wersji 3,0 TDi - te nowsze?

Opublikowano

3.0 TDI jest na cr

Opublikowano

cr - tzn comon rail? a jak z turbiną jest większa, czy nie?

ale chyba są jakieś większe wtryski

Opublikowano

Nie ma wiekszych wtryskow dedykowanych do 2.5TDi. Wieksza T tez mija sie z celem, bo nie ma paliwa...

Opublikowano

Z tego co wiem to były większe wtryski do 2.5 V6 TDI. Jakiś czas temu produkcja była wstrzymana. Nie wiem jak to jest teraz, bo AFB dawno sprzedałem i się tym nie interesuje.

Opublikowano

4 tysie?, kupić awx do swapa, a za pieniądze ze sprzedaży v6 zchipować go itd, efekt dużo lepszy niż jakakolwiek grzebanina w 2.5 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.