Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Co można zrobić do 4 tyś ?


Armani85

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz. Rezanko tanie nie jest, także nie poszalejesz :(

Po drugie, to co Ci mozna doradzić, skoro nie pochwaliłeś sie swoją niuńką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko Ci kolego poradzic cokolwiek, jak nie wiadomo w jakiej kondycji masz furke :-)

Nie masz profilu swojej furki, nie dawales logow do analizy, zeby sprawdzic co i jak (chyba, ze sam to robiles i wiesz juz wszystko - ale wtedy domyslam sie, ze nie pytalbys co masz dorezac).

To sa dosc delikatne silniki, co nie oznacza, ze nie mozna nic zrobic. Sam sie zastanawiam co rezac ale wole przemyslec to 1000 razy niz zrobic badziew i potem remont :-)

Ale do 4 tysiecy to mysle, ze odpowiedz moze okazac sie prosta :naughty:. Czyli doprowadzenie silnika do serii i potem chip :-D

Poczytaj sobie co tutaj chlopaki rezaja, co prawda wiekszosc reza AFN'a o AFB/AKN jest dosc malo ale ogolnie to robi sie podobnie czyli FMIC (jeszcze nie wiem gdzie moznaby go wsadzic zeby nie wycinac zderzaka - chyba na dachu), chip i chyba tyle dobrego z tym silnikiem.

Sam sie chetnie dowiem czy turbawke mozna w AKN/AFB na cos mocniejszego wymienic ?

Ale to tylko teoria bo chyba wiekszosc 2.5 TDI wypuszczali w TIPie co ogranicza mody dosc mocno.

Ale powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za bardzo po co Ci fimic w afb, tam nie idą ograniczenia z chłodzenia powietrza (jak np w 1.9) tylko bardziej od str pompy, wtrysków potem idzie reszta. v6 tdi w a4 miają dobrze rozwiązane chłodzenie powietrza

na marginesie to co jesteś w stanie urobić chipem to właściwie wszystko co można zrobić sensownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza chipem w tym silniku nie ma sensu nic wiecej robic.

FMIC na pewno pomoze w lato, ale to raczje nie ma sensu...

Poprostu nie ma wiekszych wtryskow, ktore ograniczaja jakiekolwiek mozliwosci tuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiekszych wtryskow dedykowanych do 2.5TDi. Wieksza T tez mija sie z celem, bo nie ma paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to były większe wtryski do 2.5 V6 TDI. Jakiś czas temu produkcja była wstrzymana. Nie wiem jak to jest teraz, bo AFB dawno sprzedałem i się tym nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...