Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

cena też :kox:

Opublikowano

Oglądaliśmy dziś z Jarkiem E30 325. Trochę stara - 87r. no i czterodrzwiowa, ale fajna. :kox:

To tak a propos tego wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/tor_wyrazow_wyjazd_na_popierdowke_po_torze-t104626.0.html :naughty:

Przymierzasz się do nowego zakupu? :mysli:

BTW witam wszystkich :hi:

Opublikowano

Kolejny co zmienia markę?? :naughty:

Kate, w lekturę wczytam się jutro i wtedy coś opiszę. Dzięki wielkie. :wink4:

Zmykam spać... :lazy:

Opublikowano
  • Autor

:hi: Kasiula

tu każdy się przymierza do zmiany na RWD :naughty:

Opublikowano

Kolejny co zmienia markę?? :naughty:

Kate, w lekturę wczytam się jutro i wtedy coś opiszę. Dzięki wielkie. :wink4:

Zmykam spać... :lazy:

Mam nadzieje tylko, że się przyda i że wykorzystasz ją we właściwy sposób. :naughty: :naughty: :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 23:09_________________________________________________

:hi: Kasiula

tu każdy się przymierza do zmiany na RWD :naughty:

Też mi się marzy, ale jeszcze nie teraz może za rok :)

Opublikowano
  • Autor

Bryńka ma ale jeszcze nie ogarnia :naughty::wink4:

Opublikowano

Bryńka ma ale jeszcze nie ogarnia :naughty::wink4:

Wiem, że ma, widziałam i w nim siedziałam. :good::kox: Tylko ja i Ukcio w tym auteczku ;):naughty::polew::tongue4:

Opublikowano

siemka

szukam stalówek 15'' do Audi A4 dla znajomego, najlepiej z zimowkami, potrzebuje iz te co miał stracił na kraweznikach łącznie z wahaczami :shocked:

Opublikowano
  • Autor

mam stalówki bez gumek ale do malowania

Opublikowano

szukam stalówek 15'' do Audi A4 dla znajomego, najlepiej z zimowkami, potrzebuje iz te co miał stracił na kraweznikach łącznie z wahaczami :shocked:

WOW.

Opublikowano

siemka

szukam stalówek 15'' do Audi A4 dla znajomego, najlepiej z zimowkami, potrzebuje iz te co miał stracił na kraweznikach łącznie z wahaczami :shocked:

siema , zgłos sie do użytkownika Kolkov , wiem że ma stalówki do sprzedania , jesli dil dojdzie do skutku wisisz mi krowe finki :decayed:

Opublikowano

Zglebowałem dziś Cytroneta: :D

3ce68126bfb10128.jpg

Opublikowano

niezła gleba :kox:

Opublikowano

wiem właśnie widziałem, ale wypłukałem sie na koła a rozrząd+przegląd w przyszłym tygodniu mnie dobija :wallbash:

wiec chyba bede musiał narazie odpuścić s-linea ;(

Opublikowano

siemka

moze ktos ma pojecie, co oznacza błąd 00575, przekroczony cisnienie doładowania???

nie mam zadnych no Laufów wiec sie zastanawiam????

Opublikowano

co oznacza błąd 00575, przekroczony cisnienie doładowania

miales notlauf i z stąd ten blad sie zapisal [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 17:56_________________________________________________kto sie dzis wybiera na spota ?
Opublikowano

kto sie dzis wybiera na spota ?

Wszyscy. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.