Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziu, jak przecinałeś Chrobrego to coś ci się z rury zadymiło...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za bardzo ciśnie bo nie może mnie dogonić xD :kox:

Opublikowano

Za bardzo ciśnie bo nie może mnie dogonić xD :kox:

akurat ojca autem byłem więc na wstecznym bym Cie dogonił ;P :polew: :polew: :polew:

Tomaszu mi zawsze paździerz wali na niebiesko z rury[;

Opublikowano

To chyba na tym wstecznym już daleko nie zajedziesz :cool1::kox:

Opublikowano

To chyba na tym wstecznym już daleko nie zajedziesz :cool1::kox:

czyżby Ci auto padło ?:P że daleko jechać nei będę musiał:D
Opublikowano

skąd takie wnioski :decayed:

Opublikowano

z Twoich wypowiedzi i stylu jazdy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 18:11_________________________________________________mokkom co kłamiesz w ogłoszeniu:D??

Opublikowano

z Twoich wypowiedzi i stylu jazdy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 18:11_________________________________________________mokkom co kłamiesz w ogłoszeniu:D??

To chyba na tym wstecznym już daleko nie zajedziesz :cool1::kox:

czyżby Ci auto padło ?:P że daleko jechać nei będę musiał:D

To muszę cie nawet w tym wyprzedzać :polew: :polew:

Opublikowano

z Twoich wypowiedzi i stylu jazdy :polew: :polew: :polew:

aż tak źle jest z jego jazdą? :naughty:

Ozio mam chwilowe zaburzenia w czytaniu ze zrozumieniem i interpretacji zachowań... Pewnie różowy niedopieszczony jest :naughty:

Opublikowano

z Twoich wypowiedzi i stylu jazdy :polew: :polew: :polew:

aż tak źle jest z jego jazdą? :naughty:

o stary tego się nie da opisac[; po spożyciu zamiast łatwiej jest gorzej [; masz silne nerwy to polecamy:P :polew: :polew:
Opublikowano

z Twoich wypowiedzi i stylu jazdy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 18:11_________________________________________________mokkom co kłamiesz w ogłoszeniu:D??

a tam od razu kłamie:) ale w sumie bity nie był tylko przemalowany :naughty: :naughty:

Opublikowano

z Twoich wypowiedzi i stylu jazdy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 18:11_________________________________________________mokkom co kłamiesz w ogłoszeniu:D??

a tam od razu kłamie:) ale w sumie bity nie był tylko przemalowany :naughty: :naughty:

Haha... No a to zasadnicza różnica :decayed: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 19:10_________________________________________________

z Twoich wypowiedzi i stylu jazdy :polew: :polew: :polew:

aż tak źle jest z jego jazdą? :naughty:

o stary tego się nie da opisac[; po spożyciu zamiast łatwiej jest gorzej [; masz silne nerwy to polecamy:P :polew: :polew:

U mnie przynajmniej masz niezapomniane wrażenia z jazdy :naughty: A u ciebie pewnie spać można :polew:

Opublikowano

no niezapomniane [; tylko ciekawe jak długo pasażer będzie je pamiętał bo z pewnością do grobowej deski buehehehe :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no niezapomniane [; tylko ciekawe jak długo pasażer będzie je pamiętał bo z pewnością do grobowej deski buehehehe :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Wątpię żebyś zginął jadąc w paradzie przez miasto 20km/h

Opublikowano

Tyle strat narobiłem przy 50km/h To o czym mówi Ozio to bajka zlotowa zakrapiana % ozio może jej dobrze nie pamiętać :decayed:

Opublikowano

eee, to jednak jesteś hardcorem :decayed::polew:

hardcorem za kase z AC

eee, to jednak jesteś hardcorem :decayed::polew:

Niemcy mają nieskoordynowane odruchy ! :decayed: trzeba o tym pamiętać wjeżdżając do Niemiec

Opublikowano

a tam od razu kłamie:) ale w sumie bity nie był tylko przemalowany

to jak z tym ze bezwypadkowy , a jak ktos by sie pytal to byla tylko kolizja bo zeby wypadek to musza byc ranni i przebywac ponad 7dni w szpitalu :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a tam od razu kłamie:) ale w sumie bity nie był tylko przemalowany

to jak z tym ze bezwypadkowy , a jak ktos by sie pytal to byla tylko kolizja bo zeby wypadek to musza byc ranni i przebywac ponad 7dni w szpitalu :polew: :polew: :polew:

dokładnie :decayed:

Opublikowano

Widziałem wczoraj mokoma Toyotke, jest naprawdę w świetnym stanie. Maska też jest ładnie pomalowana. :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.