Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

żałuj :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

żałuje :sorry:

wyślizgałem całe :ON: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox: :evil:

i nie było za co pojechać :wink4:

Opublikowano

Ale kox. Brynia, dzięki za udostępnienie auta. :kox: Kupuje łopony do swojego i też będę jeździł. :kox:

PS. Później cytryną porobiłem troche wiochy. :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________No niee, tak wpaść na bille to wszyscy będą ustępować.. :D

Opublikowano

skąd wiesz ze adrian

Opublikowano

jak to do testow ???

Opublikowano

skąd wiesz ze adrian

ma to w opisie na gadu;P
Opublikowano

Dziś odpaliłem beemke. Ciężko się rozpędzić na letnich oponach, ale zabawa fajna. :kox: E30 jest bardzo nieobliczalna. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

... E30 jest bardzo nieobliczalna. :gwizdanie:

ale nie zajebałeś :naughty:
Opublikowano

E30 jest bardzo nieobliczalna. :gwizdanie

najpiękniejsze BMW

będziesz wybebeszał ?

jaki silnik ?

Opublikowano

E30 jest bardzo nieobliczalna. :gwizdanie

najpiękniejsze BMW

będziesz wybebeszał ?

nie

jaki silnik ?

1.6

Opublikowano

ale nie zajebałeś :naughty:

Nie, powolutku jeździłem. :>

najpiękniejsze BMW

będziesz wybebeszał ?

jaki silnik ?

Silnik 2.0. Kupiłem to auto z myślą o przerobieniu na driftowóz, ale z powodów finansowych na razie ten plan sobie daruje. Póki co wstawię kubły, pasy szelkowe, mniejszą kierowniczkę, poprawie zawieszenie i hamulce i jak Bozia da to może na wiosnę zrobię jakiś SWAPik na cuś mocniejszego.. Jak już nie będę miał co robić przy tym samochodzie to wtedy go wybebeszę i wstawię klate. :decayed:

Opublikowano

Jak już nie będę miał co robić przy tym samochodzie to wtedy go wybebeszę i wstawię klate. :decayed:

a nie lepiej od tego zacząć właśnie ?? :wink4:

Opublikowano

a nie lepiej od tego zacząć właśnie ?? :wink4:

Na początku tak właśnie myślałem, ale doszedłem do wniosku, że niemiło będzie później jeździć po mieście taką wydmuszką. No jeszcze pomyślę jak zacząć przeróbkę auta, mam czas do wiosny. :wink4:

No bo jeszcze przeszło mi przez myśl, żeby przywrócić to auto do oryginału i zrobić lalkę, ale wiem, że taką lalką byłoby mi szkoda jeździć, więc ten pomysł chyba sobie odpuszczę. :decayed:

Opublikowano

Na początku tak właśnie myślałem, ale doszedłem do wniosku, że niemiło będzie później jeździć po mieście taką wydmuszką.

myślałem, że właśnie po to kupiłeś :wink4:

Opublikowano

Nie będę miał gdzie kurtki rzucać i będzie mi zimno w takiej puszce. :D A tak serio to pomyślę jeszcze co z tym zrobić. Muszę też zamontować rozpórkę i obspawać budę.

Opublikowano

żeby sztywna była furka..

musi w furce być...(?) rozpórka :decayed:

Opublikowano

Kto jedzie na zlot w tym roku? :naughty:

Opublikowano

Kto jedzie na zlot w tym roku? :naughty:

właśnie radumszczaki :gwizdanie: :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.