Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gorzej :naughty: :naughty: :naughty:

Dużo gorzej :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co się z nią stało? :decayed:

Opublikowano

co się z nią stało? :decayed:

nie pytaj :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

co się z nią stało? :decayed:

Lepiej nie pytaj, ale po krótce: zmieniła się mocno ... kolor włosów, samochód, dom, upodobania, charakter ... BMW i wszystko jasne :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

co się z nią stało? :decayed:

Lepiej nie pytaj, ale po krótce: zmieniła się mocno ... kolor włosów, samochód, dom, upodobania, charakter ... BMW i wszystko jasne :kox: :kox: :kox:

stała się facetem? :kox:

Opublikowano

stała się facetem? :kox:

Czasami można było powiedzieć, że to baba z jajami :evil::kox::naughty:

Opublikowano

Czasami można było powiedzieć, że to baba z jajami :evil::kox::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a to pech :kox:

Opublikowano

...a tak jej ładnie z oczu patrzyło.. :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Wpadnij na spota to zobaczysz :naughty: i ją poznasz

Wpadnę na pewno :rolleyes:

Opublikowano

hmm, byłem tam kilka razy i jej nie widziałem :mysli: chyba coś jej te kółka nie wychodzą :tongue4:

Opublikowano

hmm, byłem tam kilka razy i jej nie widziałem :mysli: chyba coś jej te kółka nie wychodzą :tongue4:

A to Ty jesteś jednym z tych co przyjeżdżają na parking, czają się gdzieś na boku i po chwili odjeżdżają z piskiem opon? :decayed:

Z resztą nieważne, jak przyjedziesz z tymi koleżankami, o których mówiłeś to będzie dobrze. Nie mówię jaki mam gust, zrób mi, a właściwie nam wszystkim niespodziankę. :naughty:

Opublikowano

Tomaszu jezdzicie dzisij wieczorem ok 20-stej gdzieś?

W sumie można się gdzieś wybrać. :PB98:

Opublikowano

Z resztą nieważne, jak przyjedziesz z tymi koleżankami, o których mówiłeś to będzie dobrze. Nie mówię jaki mam gust, zrób mi, a właściwie nam wszystkim niespodziankę. :naughty

Podobno z Ciebie jest jurny chłopak, więc zabiorę ze sobą dwie fajne babki,specjalnie dla Ciebie :good::naughty:

Opublikowano

dobra ale nie wczesniej jak ok 20-stej, bo musze pasztet zrobic :polew: :polew:

Spoko, jazda bokami przed 20:00 nie ma uroku. Weź Ukcia, zawsze to dodatkowa para rąk do wypychania auta z rowu.. :D[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 09:45_________________________________________________

Podobno z Ciebie jest jurny chłopak, więc zabiorę ze sobą dwie fajne babki,specjalnie dla Ciebie :good::naughty:

Czekam z niecierpliwością. miksson, jeśli jesteś słowny to już mi zaymponowałeś. :kox::decayed:

Opublikowano

Podobno z Ciebie jest jurny chłopak, więc zabiorę ze sobą dwie fajne babki,specjalnie dla Ciebie :good::naughty:

Myślę, że może już warto powiedzieć o zmianie, którą zrobiłeś wczoraj - czy się mylę ?

Czekam z niecierpliwością. miksson, jeśli jesteś słowny to już mi zaymponowałeś. :kox::decayed:

Hmmmmm ... ciekawe, ale wyjaśnienie może za chwilę :wink4:

Opublikowano

Że niby co, że to jest jonny??

Nieważne, jak przywiezie laski to może być nawet i jonny. Jonny, nie wsydź się, i tak nikt cię nie zna, więc nie będziesz zdemaskowany. Przyjeżdżaj na spota. :decayed:

Opublikowano

e ja obstawiam kogoś innego;PPP

Brynai jade z wami;P

Opublikowano

Tak sobie pomyślałem.. Skoro ma się 2 auta, jedno FWD, a drugie RWD to czy to znaczy, że się ma AWD?? :co:

:decayed:

Opublikowano

Że niby co, że to jest jonny??

Nieważne, jak przywiezie laski to może być nawet i jonny. Jonny, nie wsydź się, i tak nikt cię nie zna, więc nie będziesz zdemaskowany. Przyjeżdżaj na spota. :decayed:

:tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Oziu, będziesz naszą sondą. Weźta sibiradia. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.