Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mokom, jak coś wykombinujesz to przyjadę. :decayed: Może gdzieś do klubu wyskoczymy, tak jak kiedyś w Lublinie.. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mokom, jak coś wykombinujesz to przyjadę. :decayed: Może gdzieś do klubu wyskoczymy, tak jak kiedyś w Lublinie.. :naughty:

Tomaszu niestety zostałem przechwycony przez mą lubą bo wróciła z Lublina więc nic nie kombinowałem

Opublikowano

Tomaszu niestety zostałem przechwycony przez mą lubą bo wróciła z Lublina więc nic nie kombinowałem

A ja zasnąłem w trakcie oglądania dobranocki.. :>

Opublikowano

Kurde chodzi mi po głowie 530d 193KM i tak czytam to forum bemek itd i sie grubo nad tym zastanawiam:D:D Ktoś tym jeżdził??

Opublikowano

Kurde chodzi mi po głowie 530d 193KM i tak czytam to forum bemek itd i sie grubo nad tym zastanawiam:D:D Ktoś tym jeżdził??

Norbi z warszawskich spotów ma czy tam miał jakąś beemkę z dieslem, ale nie wiem dokładnie jaki silnik. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kurde chodzi mi po głowie 530d 193KM i tak czytam to forum bemek itd i sie grubo nad tym zastanawiam:D:D Ktoś tym jeżdził??

super sprawa, polecam, bardzo dobre wrażenia z jazdy :good:
Opublikowano

Kurde chodzi mi po głowie 530d 193KM i tak czytam to forum bemek itd i sie grubo nad tym zastanawiam:D:D Ktoś tym jeżdził??

super sprawa, polecam, bardzo dobre wrażenia z jazdy :good:

no właśnie kumpel ma i polatałem z nim ostatnio i musze przyznać że mi się spodobało...

do tego mówi że spalanie od 5.5-trasa-9,5miasto średnie ok 7-7,5 jak my jeżdziliśmy pokazywał komputer...

tylko trafić ładną w manualu nie taka prosta sprawa (oczywiście o przystępnej cenie mówię) :)

Opublikowano

Kurde chodzi mi po głowie 530d 193KM i tak czytam to forum bemek itd i sie grubo nad tym zastanawiam:D:D Ktoś tym jeżdził??

Norbi z warszawskich spotów ma czy tam miał jakąś beemkę z dieslem, ale nie wiem dokładnie jaki silnik. :mysli:

Norbi ma BMW 330 d

Opublikowano

Norbi z warszawskich spotów ma czy tam miał jakąś beemkę z dieslem, ale nie wiem dokładnie jaki silnik. :mysli:

Norbi ma BMW 330 d

i to dłubnięta u Rogala - byłem przypadkowym świadkiem :naughty:

Opublikowano

zapomnialem o tobie ,dzwon jutro od 13stej

Opublikowano

Norbi ma BMW 330 d

No fakt, nawet ostatnio widziałem te beemke. :doh1:

Opublikowano

w e46 :kox:

Opublikowano

byłem bliski zakupu 330ci coupe :rolleyes:

ale zachciało mi sie tanio jeździć :wallbash:

Opublikowano

powoli zaczynam zapominać jak mam na imię:D dobrze, że forum przypomina:D[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 00:51_________________________________________________

byłem bliski zakupu 330ci coupe :rolleyes:

ale zachciało mi sie tanio jeździć :wallbash:

ja od kwietnia szukałem takiej a trafiło się w grudniu audi ;)
Opublikowano

no ja właśnie szukałem audi a ta sie trafiła, piękna była :evil:

jak bym sie od razu zdecydował to bym sie bujał taka.. a na 2 dzień juz jej nie było :no:

tak samo potem z a4 1.8T jak juz sie zdecydowałem to poszło :wallbash:

Opublikowano

A ja szukałem Jaguara XJS

xjs_jaguar_v12_6_liter_for_sale.jpg

a trafiło się Berlingo. No to kupiłem.. :kox::D:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja Ferrari Enzo szukałem, ale Bpiuntka w dajzlu się trafiła to wziąłem :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.