Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to sobie kupił zabawke jak to samo mozna na vagu i programie kpower :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
A7 :naughty:

audi-a7-1.jpg[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:39_________________________________________________

mcm czemu??:< mokkom chciał kupić b5

jak to czemu? sypie się padlina to trzeba uciekac :tongue4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 13:39_________________________________________________to jest pomysł dnia dzisiejszego jutro może być inaczej
Opublikowano

Dzis się zakochałem w 328:D:D

Opublikowano

Dzis się zakochałem w 328:D:D

miałem okazje.. i muszę powiedzieć ze bardzo bardzo daje rade :kox:

Opublikowano
w koncu sie skapowales że to nie to :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:45_________________________________________________a BiEmDablju szukasz może ?
Opublikowano
  • Autor

jak sprzedam bede myślał :gwizdanie:

mam jeszcze fajną renówkę :naughty:

Opublikowano

będzie żył :decayed:

Opublikowano

mam jeszcze fajną renówkę :naughty

chyba bardzo fajną jak to renault
Opublikowano

ja nie dam rady ;( jak sie ciepło zrobi jade w góry i nie dam rady wszystkiego opędzić chyba ze wygram w totka :evil:

Opublikowano

lecę jutro do DE , sniegi panuja wiecej aut mozna wybrac , polo juz poszło ale mam nastepne namiary wiec moze cos sie wybierze ,(po jakim dachu heheheheh)

Opublikowano

będzie żył :decayed:

widze że na zlot jedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: wiec chyba z nim lepiej

majki też jedzie :> :> :> :> :kox: :kox: :kox: :kox:

odzim, wuju, mokom i reszta, co z Wami- dajecie na zlot, zaraz się miejsca zwolnią

no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

będzie żył :decayed:

majki też jedzie :> :> :> :> :kox: :kox: :kox: :kox:

chyba się nie załapie
Opublikowano

będzie żył :decayed:

widze że na zlot jedzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: wiec chyba z nim lepiej

majki też jedzie :> :> :> :> :kox: :kox: :kox: :kox:

odzim, wuju, mokom i reszta, co z Wami- dajecie na zlot, zaraz się miejsca zwolnią

no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d.... :decayed:

co TY jakoś się zabierzemy:D

Opublikowano

no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d.... :decayed:

Będzie dobrze, pomieścimy się. Ja przecież jadę bagażówką. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.