Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d.... :decayed:

Będzie dobrze, pomieścimy się. Ja przecież jadę bagażówką. :decayed:

w takim razie wpisuje się na listę :)[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 23:26_________________________________________________

lecę jutro do DE , sniegi panuja wiecej aut mozna wybrac , polo juz poszło ale mam nastepne namiary wiec moze cos sie wybierze ,(po jakim dachu heheheheh)

odzim jak będziesz w DE i znajdziesz chwilke to przy okazji rozejrzyj sie za czymś fajnym dla mnie:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ja moge jechać z drzewem:P tylko mam jeden problem nie mam auta bo sprzedałem toyotke i jak nic do tego czasu nie zakupie to będę w tzw czarnej d.... :decayed:

Będzie dobrze, pomieścimy się. Ja przecież jadę bagażówką. :decayed:

ja może z A(jeszcze nie wiem która ;>) pojedziemy wcześniej :)
Opublikowano

pewnie dostawała w Polsce ładnie w piz*ę;P i pewnie kogoś młodego :D[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 00:00_________________________________________________a i ksenony ma dokładane:P

Opublikowano

co prawda to prawda ale ładna jest:)

Opublikowano

mokom69 patrz na diesel w bmw sa zajefajne a tego co pokazałes to nie utrzymasz chyba ze nie bedziesz jezdził :wink4:

Opublikowano

mokom69 patrz na diesel w bmw sa zajefajne a tego co pokazałes to nie utrzymasz chyba ze nie bedziesz jezdził :wink4:

kolega ma e46 330 i jak jeździ spokojnie to mu ~14 bierze ;P ta pewnie też w tych granicach łyknie ;)
Opublikowano

mokom69 patrz na diesel w bmw sa zajefajne a tego co pokazałes to nie utrzymasz chyba ze nie bedziesz jezdził :wink4:

szczerze to pomyslałem o zagazowaniu :naughty: tylko proszę mnie za to nie linczować :decayed: :decayed:

a tak na poważnie to albo 320D albo ładna B5 1.9 po lifcie to mnie interesuje no jeszcze może a61,9 ale to znów ciężko trafić ładna a6 za kasę którą dysponuję[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 00:39_________________________________________________mykam juz spać dobranoc

Opublikowano

ja może z A(jeszcze nie wiem która ;>) pojedziemy wcześniej :)

Jak to nie wiesz z którą?? :co: A co z tą moją A?? :decayed:

Opublikowano

:bry:

peszek :przebiegly:

ja na szczęście mam dojazdówke chociaż :rolleyes:

Opublikowano

siemka

Opublikowano

to cie koncern urządził a potem sie chwala ile to litrów ma bagażnik a to chooj tylko oszustwo bo wliczaja wneke na kolo zapasowe , kupuj i to zaraz

Opublikowano

siemanko

ja też dziś prze dzień;/ niewyspany i jeszcze koleś się pierdolnął i mi 2 wpisał z egzaminu;/[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 14:54_________________________________________________jeszcze pojebany sąsiad w jednym tygodniu stawia ściany a potem je burzy ;/

Opublikowano
  • Autor

a ja k**wa chyba grype mam :wallbash:

Opublikowano

a zainteresowanie audi jest?:)

Opublikowano
  • Autor

wczoraj facet chciał się zamieniać na Volvo V50 z 2005 roku :naughty:

Opublikowano

Robimy jakiegoś spota? :decayed:

Opublikowano

Brynia Poprad? Liptoski Mikulas? Chopok? Jasna Gora? Gdzie Cie wywiało :wink4:

Opublikowano

Brynia Poprad? Liptoski Mikulas? Chopok? Jasna Gora? Gdzie Cie wywiało :wink4:

obstawiam tą jasną :D
Opublikowano

Brynia obadaj miejscówki przydadzą się na zlot... :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.