Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja czarnula dzis pojechala do Grodziska ...[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 11:33_________________________________________________kto mnie na zlot zbierze :?:

Ja Cie moge wziąć :good:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja już w domu.

Może w piątek wpadne tam do was do Radomia na zlot.

a dojedziesz tą padliną :polew:
Opublikowano

i za tyle ile miała pójść?? [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:24_________________________________________________

Ja już w domu.

Może w piątek wpadne tam do was do Radomia na zlot.

a dojedziesz tą padliną :polew:

jak coś to dzwoń do mnie mcm-a zawsze się holowało teraz mogę holować Ciebie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

i co snieg na bocznych drogach dobrze ze chlopaczyna dojechal do siebie na tym twoim lecie :decayed:

Opublikowano

i co snieg na bocznych drogach dobrze ze chlopaczyna dojechal do siebie na tym twoim lecie :decayed:

może nie poszedł na lecie;>

Zastanawiam się nad Vagiem i nie wiem czy brać tylko do b6 czy też i pod b7 :mysli: :mysli:

http://allegro.pl/show_item.php?item=942364957

http://allegro.pl/show_item.php?item=957560456

jak sądzicie?:>

no chyba że coś mi się popierniczyło i one są do czego innego:P

Opublikowano

bierz za 135 zawsze mozna potem cos z niego wydusic a jak chcesz ten drugi to ja ci moge odsprzedac za 40 pln swój bo posiadam dwa

Opublikowano

bierz za 135 zawsze mozna potem cos z niego wydusic a jak chcesz ten drugi to ja ci moge odsprzedac za 40 pln swój bo posiadam dwa

no właśnie czekałem aż coś napiszesz hihi;D bo nie wiem który wybrać(trzeba w końcu samemu zacząć robić sobie logi etc...) a jak mówisz że tamten no to chyba faktycznie tamten a co masz na myśli mówiąc wydusić ;>?? i dobrze mi się wydaje że on obsłuży b5,b6 i b7?
Opublikowano

i dobrze mi się wydaje że on obsłuży b5,b6 i b7?

nie wiem czy b7 ale b5 i b6 na pewno a ze wydusi ,to immo korekty zmiany w fisie i takie tam inne zabawy o czym mozesz zapomniec przy tym tanszym
Opublikowano

dzięki odzim ;)[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 17:35_________________________________________________już wiem że dla b7 będzie ograniczony;>

Opublikowano

Bryniu posłałaem Ci pw

Opublikowano

nie wiem czemu ale cos mi sie zdaje że do b7 były inne niż b5/b6

jest jeden wspólny taki wypaśny ale cena też wypaśna;>
Opublikowano
  • Autor
:hi: już w domu
Opublikowano

:hi: już w domu

a to gdzie byłeś ;D??
Opublikowano

qr.. przyjechałem do kielc a tu zima w hu'j

a ja na jeszcze obniżonym zawieszeniu :wallbash: zapierdalam za pług :kwasny:

Opublikowano

qr.. przyjechałem do kielc a tu zima w hu'j

a ja na jeszcze obniżonym zawieszeniu :wallbash: zapierdalam za pług :kwasny:

a nie chcesz mieć misji bojowej i mi drogę do pracy odśnieżyć?? Albo chociaż do głównej ulicy:D??
Opublikowano
  • Autor

:hi: już w domu

a to gdzie byłeś ;D??

w wawce :)
Opublikowano

:hi: już w domu

a to gdzie byłeś ;D??

w wawce :)

o trzeba było dać znać byśmy jakieś pifko przyjęli :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.