Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w czwartek koło 21 wylatuję z wawy bo A ma egzamin od 19 chyba;> jedziecie na letnich czy zimowych?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

majki wraca z ,,włoszczyzną" :wink4:

ferrari przytaszczył :naughty:
Opublikowano

majki wraca z ,,włoszczyzną" :wink4:

ferrari przytaszczył :naughty:

a to on gdzieś pojechał ;>??
Opublikowano
  • Autor

u dojczów był :)

Opublikowano

u dojczów był :)

o to sobie zadzwonię do niego skoro jedzie;D
Opublikowano

Oziu jeszcze chyba granicy nie przejechał :gwizdanie:

nie ferrari tylko maserati :polew:

no może bo mnie odrzucił ;( normalnie jak kobitę ;/
Opublikowano

O kurde, moja zdzira. :kox: Mowa oczywiście o drugiej fotce. :wink4:

Oziu, zabierz mnie do swojego auta. :kox: Będziemy mogli pić wódkę?? :naughty:

Aha, no i koniecznie na zimówkach - tam pewnie będzie śnieg.

Opublikowano

Oziu jeszcze chyba granicy nie przejechał :gwizdanie:

nie ferrari tylko maserati :polew:

no może bo mnie odrzucił ;( normalnie jak kobitę ;/

ciekawe czy jak ja zadzwonię to mnie tez odrzuci :gwizdanie:

Ciebie pewnie nie... masz większe atuty :gwizdanie: :gwizdanie:

O kurde, moja zdzira. :kox: Mowa oczywiście o drugiej fotce. :wink4:

Oziu, zabierz mnie do swojego auta. :kox: Będziemy mogli pić wódkę?? :naughty:

Aha, no i koniecznie na zimówkach - tam pewnie będzie śnieg.

Tomaszu no skoro nalegasz... ;> i jak obiecasz że za bardzo A nie będziesz dokuczał ;> pić też możesz bo A raczej nie poprowadzi

Opublikowano

Tomaszu no skoro nalegasz... ;> i jak obiecasz że za bardzo A nie będziesz dokuczał ;> pić też możesz bo A raczej nie poprowadzi

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Tomaszu no skoro nalegasz... ;> i jak obiecasz że za bardzo A nie będziesz dokuczał ;> pić też możesz bo A raczej nie poprowadzi

:kox: :kox: :kox:

co sie cieszysz;D?? ok to Ty będziesz wracał a my będziemy pić;D
Opublikowano

co sie cieszysz;D?? ok to Ty będziesz wracał a my będziemy pić;D

Mogę jechać w tamtą stronę, ale wracać to musi ktoś inny. :decayed:

Opublikowano

co moge A kupić z okazji 4 lat razem ;P ?

Opublikowano
  • Autor

Oziu jeszcze chyba granicy nie przejechał :gwizdanie:

nie ferrari tylko maserati :polew:

no może bo mnie odrzucił ;( normalnie jak kobitę ;/

ciekawe czy jak ja zadzwonię to mnie tez odrzuci :gwizdanie:

Ciebie pewnie nie... masz większe atuty :gwizdanie: :gwizdanie:

no nawet dwa ... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

co moge A kupić z okazji 4 lat razem ;P ?

Ja wiem co. :kox:

Opublikowano

co moge A kupić z okazji 4 lat razem ;P ?

Ja wiem co. :kox:

to mów;D
Opublikowano

co moge A kupić z okazji 4 lat razem ;P ?

Ja wiem co. :kox:

to mów;D

badyla jakiegoś :decayed:

Opublikowano

co moge A kupić z okazji 4 lat razem ;P ?

Ja wiem co. :kox:

to mów;D

badyla jakiegoś :decayed:

Badyla lipa[; bo w czwartek jedziemy :D
Opublikowano

no wlasnie zmieniac jutro kola na lato?

sprzetu narciarskiego raczej nie biore... :mysli:

Opublikowano

Ja mogę po(d)prowadzić Oziową A jak chcecie pić po drodze :wink4: Włoszczyzna daje radę,jeszcze 200 do celu. mcm,fajne fotki wytrzasnąłeś :)

tęskniłem :D Korzeń ja zmieniam w swoim opony w sobotę :>
Opublikowano
  • Autor

:bry:

majki naprawdę przytargałeś "maseraki" :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.