Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziu, dla Asi możesz wynająć mnie na jakiś czas - to będzie najlepszy prezent. :> Korzeń, JEDZIEMY NA ZIMÓWKACH.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to mnie wystarszyliscie ;-( z tym sniegiem.

a juz sie umawialem ze szwagrem na podnosnik

19 stopni w dzień w sobote, 7 w nocy :mysli:

Opublikowano

W tamtym roku był śnieg w Bukowinie.

Opublikowano

zobacz na kamerki :tongue4:

a quattro wjedzie wszedzie ;)

Opublikowano

http://www.bialkatatrzanska.pl/

no nie wiem czy barć te narty? pojeździc jeszcze można :rolleyes:

może weźmy same buciki?

narty sie za kilkanaście złotych wypożyczy ??? :mysli: :mysli:

chętnie bym zjechał 5 razy :good: :good:

Opublikowano

Nie będzie czasu na narty. Ale łopuny to trzeba. :wink4:

Weźcie sobie te buty i już. :wink4:

Opublikowano

spojrzymy na kamerki dzisiaj po 10 jak pojawią się ludzie na stoku

jutro tak samo i zadecydujemy co i jak...śnieg jest mokry może być rozczarowanie

Opublikowano

pusto na stoku :mysli:

Opublikowano

:bry:

ale zajebiaszcza pogoda :kox:

odwyk od samochodu mi sie podoba :> katuje rower :kox:

Opublikowano
  • Autor

;> a to ja wam się pochwale :P

http://ozix.pl/audi/wykres.jpg

Pierwszy program byl 171,3 na 387,2 :kox:

to ja mogę jechać twoim na zlot :naughty:
Opublikowano

fajne :good:

Opublikowano

;> a to ja wam się pochwale :P

http://ozix.pl/audi/wykres.jpg

Pierwszy program byl 171,3 na 387,2 :kox:

to ja mogę jechać twoim na zlot :naughty:

no właśnie na zlot to chyba mój zostanie w Radomiu na pit-stopa a pojedziem avantem[;
Opublikowano
  • Autor

;> a to ja wam się pochwale :P

http://ozix.pl/audi/wykres.jpg

Pierwszy program byl 171,3 na 387,2 :kox:

to ja mogę jechać twoim na zlot :naughty:

no właśnie na zlot to chyba mój zostanie w Radomiu na pit-stopa a pojedziem avantem[;

jak 3.0 TDI to też sie piszę na drivera :naughty:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 15:14_________________________________________________PS te siatkę do bagażnika wziąć ci w piątek :)
Opublikowano

;> a to ja wam się pochwale :P

http://ozix.pl/audi/wykres.jpg

Pierwszy program byl 171,3 na 387,2 :kox:

to ja mogę jechać twoim na zlot :naughty:

no właśnie na zlot to chyba mój zostanie w Radomiu na pit-stopa a pojedziem avantem[;

jak 3.0 TDI to też sie piszę na drivera :naughty:

na drogę powrotną :D??[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 15:15_________________________________________________no siatkę możesz gwizdnąć :> to się sprawdzi czy pasi;>
Opublikowano
  • Autor

;> a to ja wam się pochwale :P

http://ozix.pl/audi/wykres.jpg

Pierwszy program byl 171,3 na 387,2 :kox:

to ja mogę jechać twoim na zlot :naughty:

no właśnie na zlot to chyba mój zostanie w Radomiu na pit-stopa a pojedziem avantem[;

jak 3.0 TDI to też sie piszę na drivera :naughty:

na drogę powrotną :D??

:no::wink4:
Opublikowano

skolko za program? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

;> a to ja wam się pochwale :P

http://ozix.pl/audi/wykres.jpg

Pierwszy program byl 171,3 na 387,2 :kox:

, ładna seria :naughty:

majki pokarz maseraki :naughty:
Opublikowano

włoszkę kupiłeś :naughty: majki nie chcesz sprzedać audi :mysli: znajomy szuka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

sprzedajesz :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.