Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zmieniasz auto [;?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oziu, co robisz popołudniu?

Opublikowano

Oziu, co robisz popołudniu?

jak bardzo popołudniu ;)?? jakoś 15.40-16 będę do A jechał ;> możesz ze mną :D
Opublikowano

jak bardzo popołudniu ;)?? jakoś 15.40-16 będę do A jechał ;> możesz ze mną :D

Naprawdę mógłbym?? :kox: Wczoraj pytałeś czy byłem w Wawie. Nie byłem, ale dziś będę. To jak, jedziemy do Asi?? :naughty:

Opublikowano

jak bardzo popołudniu ;)?? jakoś 15.40-16 będę do A jechał ;> możesz ze mną :D

Naprawdę mógłbym?? :kox: Wczoraj pytałeś czy byłem w Wawie. Nie byłem, ale dziś będę. To jak, jedziemy do Asi?? :naughty:

:mysli:
Opublikowano

Ha, zaskoczyłem Cię?? :decayed:

Opublikowano

Ha, zaskoczyłem Cię?? :decayed:

no ciekawe jestem jak ona zareaguje :D tylko my tak kolo 18 mamy do Piaseczna jechać ;D jak CI pasuje to szpoko :>
Opublikowano

no ciekawe jestem jak ona zareaguje :D tylko my tak kolo 18 mamy do Piaseczna jechać ;D jak CI pasuje to szpoko :>

Pojadę z wami. :kox: Później mogę też wrócić z wami i nawet zostać na śniadanie. :naughty:

Opublikowano

no ciekawe jestem jak ona zareaguje :D tylko my tak kolo 18 mamy do Piaseczna jechać ;D jak CI pasuje to szpoko :>

Pojadę z wami. :kox: Później mogę też wrócić z wami i nawet zostać na śniadanie. :naughty:

tylko ruszamy od niej a kończymy u mnie;D
Opublikowano

tylko ruszamy od niej a kończymy u mnie;D

Ale z Asią? :decayed:

Opublikowano

siema

własnie wszytko przeczytałem, latwo nie było,.

tomaszu, zdjecie 'przez okno jest konkret'

pozdro

Opublikowano

Gdzie chcecie zlot letni?

Opublikowano

zmieniasz auto [;?

nie. kolega obok sprzedał paska i szuka czegoś[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 12:44_________________________________________________

Gdzie chcecie zlot letni?

w Radumiu :kox:

Opublikowano

Gdzie chcecie zlot letni?

w Czechach :>
Opublikowano

w Radumiu :kox:

Pytam poważnie. :decayed:

Klubowicze niech zerkną tu: http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_letni_2010-t125832.0.html

Do piątku macie coś ustalić! Ja już wiem gdzie chciałbym jechać... :wink4:

Opublikowano

w Radumiu :kox:

Pytam poważnie. :decayed:

Klubowicze niech zerkną tu: http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_letni_2010-t125832.0.html

Do piątku macie coś ustalić! Ja już wiem gdzie chciałbym jechać... :wink4:

Jasne, że Piła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Asia pojedzie ze mną na zlot. :> Kaśka, własnie na taką odp czekałem. ;)

Opublikowano

Witam

http://www.tropical-islands.de/pl/goscie.html

był ktoś??

a może ma ktoś ochotę się wybrać??

wybieram sie od dwóch lat. proponuje pojechać zimą :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.