Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oziek, jadę... :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie słodźcie sobie tak bo ........... się chce

Opublikowano

Dobry, zara se skombinuje jakiś komp to i ja podrinkuje z wami. Chyba ze nie lubicie trójkątów.. :D

Opublikowano

a w ogóle to siema[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________a mam dobre wiesci wybudzil sie Jarka tata

Opublikowano

nie pije narazie piwka ale od poniedziałku zaczynam nadrabiać starty

Opublikowano

Witam

http://www.tropical-islands.de/pl/goscie.html

był ktoś??

a może ma ktoś ochotę się wybrać??

Rewelka. :slina: Drinki z palemką, bikini, gorący piasek i błękitna woda. Aż chce się żyć :JC_fan::banan2: :th: :radocha: Wsiadam na miotłę i lecę. :witch: :witch: :witch::kox: No i oczywiście opalone prawie nagie ciała. Wrrrr.... :decayed::naughty:

Opublikowano

ale mam nareszcie opony letnie dzisiaj zapodalem- mozna troche kolem pokrecic -

Opublikowano

nie pije narazie piwka ale od poniedziałku zaczynam nadrabiać starty

koniecznie :>

Witam

http://www.tropical-islands.de/pl/goscie.html

był ktoś??

a może ma ktoś ochotę się wybrać??

Rewelka. :slina: Drinki z palemką, bikini, gorący piasek i błękitna woda. Aż chce się żyć :JC_fan::banan2: :th: :radocha: Wsiadam na miotłę i lecę. :witch: :witch: :witch::kox: No i oczywiście opalone prawie nagie ciała. Wrrrr.... :decayed::naughty:

jedziemy :>?

same ? czy kogoś zabieramy?

Drzewo do lasu chcesz brać? :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja wam mogę podpowiedzieć kogo możecie zabrać. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

one już dobrze wiedzą :wink4:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________zjebany jestem jak ... :)

Opublikowano

Ja wam mogę podpowiedzieć kogo możecie zabrać. :naughty:

Kogoś kto nam sfinansuje all inclusive. :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

zobaczcie co musiałem żonce zrobić żeby w piątek na spota pozwoliła przyjechać :wink4: :>

kuchniay.jpg

kuchnia1.jpg

Opublikowano

Ja wam mogę podpowiedzieć kogo możecie zabrać. :naughty:

Kogoś kto nam sfinansuje all inclusive. :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Ty to jednak myslisz :good:

Eee, to nie jade. :>

Opublikowano
  • Autor
:polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________i od razu zapytaj co na śniadanie :>
Opublikowano

akurat.... :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

nam żałujesz...no wiesz...wstydź się....

A bedzie co?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:15_________________________________________________i od razu zapytaj co na śniadanie :>

:decayed:

zapytałbym jeszcze o coś innego....... :decayed: :decayed: :decayed:

na pewno by się zgodziła :polew:
Opublikowano

akurat.... :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

nam żałujesz...no wiesz...wstydź się....

A bedzie co?? :decayed:

Zależy co masz na myśli? :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

spoko, napisz mu że bedzie ......a potem bedziesz nad tym mysleć

Uwaga, bo rachunki placimy na koncu... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na pewno by się zgodziła :polew:

Ona pewnie tak, ale On? :mysli::decayed:

szwagier, OK koleś, na pewno pozwolenie by dał :polew:
Opublikowano

Kto w tym momencie ma na to ochote??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.