Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

a tak BTW ciekawe kto siędzi na koncie majkiego od dobrej godziny i czyta radomskie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:, bo na bank to nie on

WTF :mysli:

żyjesz jeszcze czyli nie kobita :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, prawie się popłakałem jak puścili w tv listę osób, które leciały samolotem. ;(

Bardzo często się żartowało, że powinno się puścić bombę na nasz rząd itp., a tu teraz takie coś. Nadal nie mogę w to uwierzyć. Naprawdę poczułem żałobę. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzim jak narazie mnie jeszcze nic nie kosztowała bmka więc jestem max zadowolony a nawet bardziej bo rozrządu nie trzeba wymieniać:) a i spalanie też lepsze bo np dziś zrobiłem trase Radom-Chełm-Radom i pwiem Ci że ostro dawałem w piec spalanie : zatankowałem 24l ON i i jeszcze mogę lekko ponad stówkę zrobić według komputera więc jest całkiem ok.

Oziu polatałem ostatnio ścigaczem i tak się napaliłem że grubo się teraz zastanawiam nad kupnem a że kasy nie mam to trzeba iśc na kompromis (ale sprawa jeszcze do obmyślenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzim jak narazie

pojezdzisz zobaczysz :gwizdanie: jak bedziesz musiał jakis sklep odwiedzic to wtedy wspomnisz moje slowa -dostepnosc i cena[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:23_________________________________________________

dziś zrobiłem trase Radom-Chełm-Radom i pwiem Ci że ostro dawałem w piec spalanie : zatankowałem 24l ON i i jeszcze mogę lekko ponad stówkę zrobić według komputera więc jest całkiem ok.

Boże nastepnemu pali jak piecuje 5 litrów , karwa szkoda ze ja nigdy nie mialem takiego wozidła ze sie piecuje i pali 5 on - radom -chelm -radom 360 km +100km=460 24/46=5,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzim jak narazie

pojezdzisz zobaczysz :gwizdanie: jak bedziesz musiał jakis sklep odwiedzic to wtedy wspomnisz moje slowa -dostepnosc i cena[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 18:23_________________________________________________

dziś zrobiłem trase Radom-Chełm-Radom i pwiem Ci że ostro dawałem w piec spalanie : zatankowałem 24l ON i i jeszcze mogę lekko ponad stówkę zrobić według komputera więc jest całkiem ok.

Boże nastepnemu pali jak piecuje 5 litrów , karwa szkoda ze ja nigdy nie mialem takiego wozidła ze sie piecuje i pali 5 on - radom -chelm -radom 360 km +100km=460 24/46=5,2

odzim jak chcesz to zalewamy za 100zl robimy tą trase i zobaczysz ile zostanie pasuje??[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 19:01_________________________________________________na temat cen części nie wiem bo jeszcze nic nie robiłem może i jest tak jak móisz narazie o tym nie myślę

do tego nie napisałem że spalił mi 5 bo w baku zawsze coś jest jak tankowałem to już żyd się świecił dotałemdo Radomia i też się zapalił po drodze więc wnioskuje ze ok 20 musiał spalić skoro komp jezcze pokazuje ponad 100 km do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecuje

zależy kto jak rozumie piecowanie :wink4:

ja po "piecowaniu" miałem 9.5 na kompie :rolleyes:

siemka, a mi chwilowe to nawet 40L/100 :gwizdanie:

pije browarka, jak ktos sie dołączy życze 'na zdrowie'.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to za jak sie piecuje to normalne auto mniej niz 8 on nie pali i tyle a jak spokojnie latasz to Ci i te 5 spali nie przeczę [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:43_________________________________________________

odzim jak chcesz to zalewamy za 100zl robimy tą trase i zobaczysz ile zostanie pasuje??

ja wiem ile te auta palą i Ty też pewnie wiesz ,wiec nie pisz ze nic :gwizdanie:

zapytaj sie Bryni jakie miała srednie spalanie w swojej audi jak piecowała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na tych kołach to ja przy muskaniu gazu na trasie mam 6L :evil:

musisz przyjechac na spota chetnie zobacze na zywo to twoje czernidło :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz na tych kołach to ja przy muskaniu gazu na trasie mam 6L :evil:

musisz przyjechac na spota chetnie zobacze na zywo to twoje czernidło :naughty:

byłem ostatnio :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 20:50_________________________________________________znaczy tydzień temu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze pisze bo czy bena czy on to zawsze idzie spalanie w góre parę litrów bo w końcu auta jezdza na paliwie a nie na powietrzu [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T przy pałowaniu zdrowo to tak 20-25 lekkim chu**m pali :decayed:

my tu o taraktorach :decayed: benzynki to inna bajka :cool1:

Ale odzim napisal o audi Bryni i dlatego tym sie zasugerowałem :decayed: i z tego co pamietam to miała 1.8TQ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...