Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba dla nas co innego znaczy Wawel...

Ja po prostu nie przywiązuję wagi do takich pierdół. To są "sprawki" Oziu.

A ja się z Oziem zgadzam w 100% miejsce Kaczyńskiego jest w Warszawie albo Gdańsku, a nie na Wawelu. :thumbdown:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cały czas te kłótnie i awantury, kłótnie i awantury. :decayed:

Najprawdopodobniej pochowają go w Wawie. No ale czy to takie ważne dla nas?? :co:

Lepiej pogadać o :boobs:

Opublikowano
  • Autor

Najprawdopodobniej pochowają go w Wawie. No ale czy to takie ważne dla nas?? :co:

na 100% na Wawelu [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 09:52_________________________________________________

Pany!

moze mi ktos dzisaij obejrzec te fure?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10502824

143 to chyba nie realny przebieg :cool1:
Opublikowano

Pany!

moze mi ktos dzisaij obejrzec te fure?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10502824

miałem Ci podjechac obejrzec ale na zdjeciu widac ze skóra nowa na fajerze , odklejona tapicera na konsoli blisko wywiewu takie rzeczy to po 2setkach zaczynaja sie robic nie warto nawet czasu marnować - z radomia fur sie nie kupuje chyba ze od znajomka

a tu cytat z ogłoszenia "AUTO SPROWADZONE DO SZWAJCARII OD PIERWSZEGO WŁAsciciela" :polew: :polew: :polew: , sprzedajacy nawet polskiego nie zna

Opublikowano

Taaa

Opublikowano

Pany!

moze mi ktos dzisaij obejrzec te fure?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10502824

miałem Ci podjechac obejrzec ale na zdjeciu widac ze skóra nowa na fajerze , odklejona tapicera na konsoli blisko wywiewu takie rzeczy to po 2setkach zaczynaja sie robic nie warto nawet czasu marnować - z radomia fur sie nie kupuje chyba ze od znajomka

a tu cytat z ogłoszenia "AUTO SPROWADZONE DO SZWAJCARII OD PIERWSZEGO WŁAsciciela" :polew: :polew: :polew: , sprzedajacy nawet polskiego nie zna

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Same śpece na tym forum. Dla mnie to nówka sztuka. :>

Opublikowano

o dupeczkach byś chciał tylko gadac? :decayed:

No tak - najłatwiej jest gadać o swojej specjalności. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o dupeczkach byś chciał tylko gadac? :decayed:

No tak - najłatwiej jest gadać o swojej specjalności. :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No tak - najłatwiej jest gadać o swojej specjalności. :decayed:

łehehehe , no tak...dupeczzki to Twoja specjalnośc, może nam strzelisz na spocie jakiś wykładzik?

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 16:00_________________________________________________jebaka

Opublikowano

michał nie gadaj jak bys sam fur nie przyprowadzał to która w radomiu bys wział a nawet w POLSCE bo ja żadnej jak bym jej nie widzial jak z lawety zjeżdża :wink4:

Opublikowano

no tak to nie jest trudność kupic drogo auto

Opublikowano
  • Autor

życie ...

Opublikowano
  • Autor

to już jest ku***a chyba niedorzeczność:

http://www.tvn24.pl/-1,1652186,0,1,strzaly-tuz-po-katastrofie,wiadomosc.html

w komentarzach: "rosjanie chodzili i dobijali tych co przeżyli..." - skąd ku***a ludziom takie pomysły się rodzą w głowach :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

taa, przed chwilą w tv mówili ze to były wystrzały amunicji funkcjonariuszy BOR podczas pozaru samolotu :cool1:

ku***a to mogło być dużo więcej, dezodoranty, amunicja, butelki, palące się podzespoły samolotu ... :wallbash: :wallbash: :wallbash: a ludzie już teorie spiskowe sieją kórwa co za naród :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

już takie głosy słyszałem, wczoraj w wawie czekałem w poczekalni i dziadki o tym gadały ... :kwasny:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________tera pierdolnie ktoś bombkę na Kraków i będzie pozamiatane na całym świecie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________tera pierdolnie ktoś bombkę na Kraków i będzie pozamiatane na całym świecie :gwizdanie:

co niektórzy tak myślą ... :gwizdanie:
Opublikowano

hehhe...ale byłby numer

ta koniec świata...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________tera pierdolnie ktoś bombkę na Kraków i będzie pozamiatane na całym świecie :gwizdanie:

qrde, jak czytali listę kto ma być to .....pomyslałam o tym.......jak oni muszą ten Kraków zabezpieczyć....bo faktycznie....

no w Watykanie na pogrzebie JP2 im się udało to może i tu w tym mega cywilizowanym świecie się uda :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.