Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a niech spoczywają w spokoju , ale może sie pomylą i ich w jamie smoka położą :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

już dajcie spokój..niech to się już skończy

nie lubiłem tego Dziwisza a teraz to juz mi jako metropolita krakowski podpadl cakowicie , jest przeciez rozdzielnosć panstwa z kosciolem a on to miesza jak tylko może pcha sie do wladzy i tyle i pewnie pieniadz zaważył nad tym ze Lecha tam pochowaja bo kurii grosz jakis wpadnie
Opublikowano

Już mi się nawet telewizora nie chce włączać, bo tam już się kłócą. :sick3:

Opublikowano

Panowie i Królewno do usłyszenia 3 maja :cool1:

3maj się

gdzie wybywasz?

lecę zza ocean, rano mam byc na Okęciu

:wallbash: :wallbash:

http://wiadomosci.wp.pl/gid,12175813,title,Wulkan-sparalizowal-ruch-lotniczy-nad-Europa---zdjecia,galeria.html

Opublikowano

lecę zza ocean, rano mam byc na Okęciu

Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? :kox:

Opublikowano

lecę zza ocean, rano mam byc na Okęciu

Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? :kox:

na Wawelu? :polew: :polew:

Opublikowano

lecę zza ocean, rano mam byc na Okęciu

Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? :kox:

na Wawelu? :polew: :polew:

powiemy ze byłeś lokalnym patryjotą , w myśl zasady dzialasz lokalnie myslisz globalnie - i moze tam cos znajdą , oczywiscie musisz zginąć w katastrofie bo inaczej to nie da rady
Opublikowano

lecę zza ocean, rano mam byc na Okęciu

Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? :kox:

na Wawelu? :polew: :polew:

powiemy ze byłeś lokalnym patryjotą , w myśl zasady dzialasz lokalnie myslisz globalnie - i moze tam cos znajdą , oczywiscie musisz zginąć w katastrofie bo inaczej to nie da rady

Skoro tak ma być to chciałbym powiedzieć że bardzo kocham A. :kox: :gwizdanie: :cool1: :>

Opublikowano

lecę zza ocean, rano mam byc na Okęciu

Wow, super. Może znajdzie się jeszcze jakieś miejsce?? :kox:

na Wawelu? :polew: :polew:

powiemy ze byłeś lokalnym patryjotą , w myśl zasady dzialasz lokalnie myslisz globalnie - i moze tam cos znajdą , oczywiscie musisz zginąć w katastrofie bo inaczej to nie da rady

Skoro tak ma być to chciałbym powiedzieć że bardzo kocham A. :kox: :gwizdanie: :cool1: :>

ciekawe , napisz cos wiecej

Opublikowano

Skoro tak ma być to chciałbym powiedzieć że bardzo kocham A. :kox: :gwizdanie: :cool1: :>

Ale którą?? :kox:

My też je kochamy i nie chcemy ginąć w katastrofie... :naughty::decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 05:10_________________________________________________O kurna, już mam pomysł na ściankę za telewizorem. :D

elektro_scianka.jpg

Opublikowano

piąteczek :> :> :>

Taaa :>

Brynia, weź laptopa na spota to se zdjęcia zgram. :wink4:

Opublikowano

Ciekawy pulpit:

677_ciekawa_tapeta_komputerowa_sciana_na_monitorze_okna.jpg

Opublikowano

dzień dobry :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi: mordy moje kochane :decayed:
Opublikowano

ale numer, szkoda że nie moge przerzucić fotki z telefonu na tym kompie, mam identyczna ścianę w pracy, zielona z drewnianą listwą :polew:, identyczna jak na fotce

Ja tam wcześniej pracowałem... :decayed:

Opublikowano

słyszałam że wracałes z Pionek...z 3 bolndynami na pokładzie :naughty:

To prawda. Ale na pokładzie tego, z kim się mijałem też były niezłe sztuki. :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

co, Ukcio znowu z d*pami kursuje :naughty:

Opublikowano

wiem ....mówił mi :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Tak zapierdzielał, że w ostatniej chwili go zobaczyłem. Jeszcze przez komórę gadał. :>

Opublikowano

Brynia nie polecisz mówią w TV że dopiero prawdopodobnie w czwartek będzie można z Pl wylecieć :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.