Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 03:56_________________________________________________nasz gminny jebaka zaszalał :cool1:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bryńka mam złe przeczucie z tą kawą ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

jadę potaplać się w błocie...

Opublikowano

odzim, Ty wariacie! :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 09:12_________________________________________________Eee, śpicie?

Opublikowano

pytales mnie wczoraj na spocie czy lubie dziewczyny- powiedziałam że nie

ALE Z KAŚKĄ - ZAWSZE :kox: :kox: :kox: :kox:

Brynia, trzymam Cię za słowo. :naughty:

Zaraz zacznę urabiać Kaśkę...

Nie będziesz się musiał bardzo męczyć, żeby mnie przekonać :gwizdanie:

Opublikowano

tomaszu tez wczoraj walczylem od 15stej do 19stej i jak wrocilem to goche spotkalem i powiedzialem jej ze ...............i tak to było :rolleyes:

Opublikowano

bry :hi:

Tomasz , gdzie tak zaszalaleś?

A stara gwardia zjechała się do Radumia. :)

Nie będziesz się musiał bardzo męczyć, żeby mnie przekonać :gwizdanie:

:drool: :drool: :drool: :lol1:

tomaszu tez wczoraj walczylem od 15stej do 19stej i jak wrocilem to goche spotkalem i powiedzialem jej ze ...............i tak to było :rolleyes:

Dałem się zaskoczyć.. Teraz ktoś musi Bryńce powiedzieć, że w piątek jest u niej impreza. :decayed:

Opublikowano

u mnie impreza w piątek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

nie ma problemu - gadaj z Ł bo ja wracam dopiero w sobotę z Rosji

Oj Brynia, przełóż spotkanie. :decayed:

Opublikowano

na 99% do środy zablokowane będzie [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 14:45_________________________________________________w sensie lotniska:LD

Opublikowano

widzę że chyba będzie wariant nr 2

24 godziny w pociągu ;( ;( ;( ;(

a za tydzien 2 nie mozesz leciec??
Opublikowano

Brynia, weź coś wymyśl, bo w piątek robisz imprezę klubową. Nie możesz teraz odlecieć. :decayed:

Opublikowano

na imperezę klubową to chętnie gdzieś wyjdę z domu, jeżeli już

Nie ma sprawy, możemy zrobić grila przed domem.

Opublikowano

Brynia, wyczuwam nerwówkę. Rozumiem, że to przez ten wulkan, a nie przeze mnie. :>

Opublikowano

no ale jak złożysz teraz podanie o przedłużenie wizy to chyba dostaniesz przez takie coś?

Opublikowano

Oziu skąd info o lotach od środy?

Opublikowano

Oziu skąd info o lotach od środy?

z małych literek w TV:> jedni piszą że do Pon do 14 inni że do środy najprawdopodobniej a inni że do odwołania :) znalazłem też wypowiedź że przez miesiąc ;D[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 17:47_________________________________________________o centralne powietrze otwarte ;> Możecie lecieć ;D
Opublikowano

Oziu skąd info o lotach od środy?

z małych literek w TV:> jedni piszą że do Pon do 14 inni że do środy najprawdopodobniej a inni że do odwołania :) znalazłem też wypowiedź że przez miesiąc ;D[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 17:47_________________________________________________o centralne powietrze otwarte ;> Możecie lecieć ;D

ale juz mówią o zamknięciu na nowo

:wallbash: to co otworzyli żeby mogli ludzie z pogrzebu Kaczyńskiego wrócić ?
Opublikowano
  • Autor

witam robaczki moje kochane,

szumi mi we łbie nieziemsko, wczoraj wróciłem jak się rozwidniało, a dziś ... też się nieźle popłynęło :drunk: :>

Opublikowano
  • Autor

widzę że dziś walimy 1500 :naughty:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:13_________________________________________________

a wyrwałes coś .....obcego ? :wink4: :wink4: :wink4:

była wokalistka w zespole za***ista blondyna w typie majka :wink4:
Opublikowano

a wyrwałes coś .....obcego ? :wink4: :wink4: :wink4:

Tomasz nie jest od wyrywania. To on jest do wyrwania ;)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:14_________________________________________________

witam robaczki moje kochane,

szumi mi we łbie nieziemsko, wczoraj wróciłem jak się rozwidniało, a dziś ... też się nieźle popłynęło :drunk: :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

BYŁEM MEGA PRZEKONANY ŻE TO URWAŁ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.