Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do mnie pijesz? :cool1:

Nie nie, raczej do Twojej brunetki.. :gwizdanie: :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko my się nadal kochamy

Wy też? ożesz w mordę :naughty:

Brynia miała na myśli, że nadal kocha starego, poczciwego majkiego. :decayed:

Opublikowano

A Ty sobie uważaj szczeniaku, tylko nie starego :decayed:

Majkuś, przecież wiesz, że nie to miałem na myśli. Stary czyli sprawdzony... :decayed:

Opublikowano

dobra dobra...ale sobie przechlapałeś :decayed:

Na pocieszenie powiem Ci, że dziś byłem na spotkaniu ze znajomą 39 l. i to jest to, do czego chce się wracać.. :kox::wink4:

Opublikowano

Pamiętam słowa odzima z piątkowego spota - "jeśli zadbana to może mieć nawet 50 l., bo 60 to już trochę za dużo"... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co za geriatrię tu uprawiacie :decayed:

Opublikowano

no wiem

aleon ma 25 i niech sobie szuka materiału na żonę a nie ryczącej 40-stki

na to jeszcze będzie miał czas

Jakoś mi się smutno zrobiło po tym poście...

Opublikowano

Proszę, skończmy już temat - to miało być tylko pocieszenie dla majkiego.. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

tomaszu nie wstydź się ... i coś może wreszcie zaliczysz :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

eeee gawędziarze

sorry za :ot: na forum motoryzacyjnym :cool1: ale od czasu do czasu trzyma mi roboty ponad 1000 na luzie :wallbash: co może być nie tak? :mysli:

Opublikowano

eeee gawędziarze

sorry za :ot: na forum motoryzacyjnym :cool1: ale od czasu do czasu trzyma mi roboty ponad 1000 na luzie :wallbash: co może być nie tak? :mysli:

padlina pada :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Oj Marcin Marcin. :D To nie było spotkanie z sympatii.pl tylko odwiedziny dawnej znajomej...

...bo Brynia nie chciała.. :D

Opublikowano

nie ten dzial ,zaraz łukaszr Ci do kosza posta usunie :polew::decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

eeee gawędziarze

sorry za :ot: na forum motoryzacyjnym :cool1: ale od czasu do czasu trzyma mi roboty ponad 1000 na luzie :wallbash: co może być nie tak? :mysli:

to już niestety końcówka żywota motorowni :gwizdanie:
Opublikowano

Tomaszu nie chcę żeby ci było smutno po moich postach

Więc proszę mnie nie umoralniać - przynajmniej nie na forum.. :)

Opublikowano
  • Autor
:cool1:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________mam nadzieję że jutro będzie już "normalny" dzień :cool1:
Opublikowano

padlina pada :polew: :polew: :polew:

nie :tongue4:

wuju :vaglogi: :vaglogi: :vaglogi:

trza będzie ale myślałem ze może już ktoś tak miał :cool1:

eeee gawędziarze

sorry za :ot: na forum motoryzacyjnym :cool1: ale od czasu do czasu trzyma mi roboty ponad 1000 na luzie :wallbash: co może być nie tak? :mysli:

felgi za duże :polew: :polew: :polew:

przed felgami już się zdarzało :confused4:

Opublikowano

no dobra już dobra

Beemkę też chciałem '92 r., ale trafiła się zadbana z '89 r. :D

Opublikowano

aaa, i chyba wuju fora Ci się pojebały :decayed:

właśnie widzę :decayed:

Opublikowano

wuju noge z pedalu gazu zdejmij jak masz na jalowym czasem to obroty tez spadną :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.