Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podpasek u niego nie widziałem, ale kiedyś po pijaku częstował mnie tamponem, myslac że to papieros :kox:

:polew:

smakowały? :naughty:

ba dobry mentol nie jest zły :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nigdy nie paliłem więc nic :dontknow:

Opublikowano
  • Autor

taaa... obuchamy się tamponami :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nigdy nie paliłem więc nic :dontknow:

:naughty: to co, na spocie po tampaxie?

to ja jednak zostanę przy swoim i nie będę dalej palił :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 12:16_________________________________________________

taaa... obuchamy się tamponami :polew: :polew: :polew:

ciekawe jak nas "klepną" ? :decayed:

zależy czy z pudełka czy z ... :gwizdanie:

Opublikowano

zależy czy z pudełka czy z ... :gwizdanie:

heheh, figlarz z Ciebie :naughty::decayed:

:wink4:

Opublikowano

zależy czy z pudełka czy z ... :gwizdanie:

:black::dziura:
Opublikowano

Skąd w waszych głowach takie bzdury się rodzą?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Fajni są. :>

Opublikowano

Oczywiście że można zrobić zlot w Radomiu.

Wynajęcie toru na cały dzień to jakieś 2300 zł

http://www.tor.radom.pl/

W weekend jeździli chłopaki z vwgolf.pl[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 13:49_________________________________________________Sytuacja z godziny 15:00, dnia 19.04.2010 r.

Erupcja wulkanu trwa nadal. Zdjęcie satelitarne - kompozycja barwna RGB (10,9-9,7-0.0) - obrazuje strefę występowania pyłów wulkanicznych w atmosferze. Jest to szeroka strefa rozciągająca się od Wielkiej Brytanii przez Francję, północne Włochy, kraje Europy Środkowej- w tym znaczny obszar Polski, bez województw południowo-wschodnich i częściowo centralnych – po kraje Europy wschodniej graniczące z Polską. Według najnowszych prognoz brytyjskiego biura meteorologicznego Met Office W godzinach popołudniowych od 14:00 do 20:00 strefa wolna od pyłów będzie się stopniowo zmniejszać tylko do województw południowo-wschodnich. W tym okresie prognostycznym pyły nad obszarem Polski nie powinny występować w warstwach atmosfery powyżej 6 km, mogą się jedynie zaznaczyć na krańcach północno-zachodnich. Od godz. 20:00 dn. 19.04 do 02:00 dn. 20.04 strefa pyłów wulkanicznych w warstwie od powierzchni ziemi do 6 km obejmie już całą Polskę, natomiast północno-zachodnie krańce kraju obejmie strefa pyłów w warstwie atmosfery od 6 do 10,5 km

Opublikowano

hahahaha

Opublikowano

Bryńka juz poleciała :naughty:

Chyba na miotle :polew: :polew: :witch: :witch:

Opublikowano

Cześć cholery.

Opublikowano

weź,zamieniłeś fajną laskę na mercedesy :thumbdown:

Fajna była, nie? :>

Opublikowano

weź,zamieniłeś fajną laskę na mercedesy :thumbdown:

Fajna była, nie? :>

za***ista :slina: :slina:

Opublikowano

Aa, pomyliłem się wczoraj - nie 39 tylko 37. :D

Opublikowano

To ta? chuda jakaś :decayed:

Fajna taka chudzinka. :kox:

Opublikowano

wuju, co to za VT z białymi kołami?

być może przyszły sezon :gwizdanie: bo ramki jeszcze w tym powinny się przemalować :naughty:

1white.jpg

Opublikowano

ciekawa koncepcja z tymi kołami :good:

będziesz w końcu malował te ramki? jest jakiś sprawdzony patent?

jest, zamiana z łukaszem z Radomia :decayed:

a co do kółek to zawsze chciałem mieć białe :naughty:

przy tym rozmiarze, zawieszeniu i całej czarnej reszcie może to ciekawie wyglądać :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.