Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

woli :jerk:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 11:10_________________________________________________ :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Same perwersy w tym Radumiu :decayed:

Opublikowano

Same perwersy w tym Radumiu :decayed:

Lubią to :polew::decayed:

Opublikowano

Swoj swojego zawsze pozna :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::guma: :guma:

Opublikowano

phii, nie ma czasu dla czarnuli :doh1:

Zależy o której czarnuli mówimy. :>

Opublikowano

Tomaszu szkoda ze nie mozesz wpaśc do Kaletki :) byśmy sie napili i na zdzirki poszli :naughty::decayed:

Opublikowano

Tomaszu szkoda ze nie mozesz wpaśc do Kaletki :) byśmy sie napili i na zdzirki poszli :naughty::decayed:

Ano szkoda panie. Ale jest szansa, żeby się na letnim (chyba w Pile) napić i iść na zdzirki. :naughty:

Opublikowano

Tomaszu szkoda ze nie mozesz wpaśc do Kaletki :) byśmy sie napili i na zdzirki poszli :naughty::decayed:

Ano szkoda panie. Ale jest szansa, żeby się na letnim (chyba w Pile) napić i iść na zdzirki. :naughty:

"Weź mnie, weź mnie." Ja też chętnie pójdę, jak zawsze się poszwędać. :naughty:

Opublikowano

"Weź mnie, weź mnie." Ja też chętnie pójdę, jak zawsze się poszwędać. :naughty:

Ty to jesteś fajna, bo z Tobą to można i o samochodach i o dupkach pogadać. :kox::decayed:

Opublikowano

"Weź mnie, weź mnie." Ja też chętnie pójdę, jak zawsze się poszwędać. :naughty:

Ty to jesteś fajna, bo z Tobą to można i o samochodach i o dupkach pogadać. :kox::decayed:

Tak mam i....już . :wink4::decayed:

Tylko nie boisz się, że mogę stanowić dla Ciebie konkurencję? :mysli:

Opublikowano

Tylko nie boisz się, że mogę stanowić dla Ciebie konkurencję? :mysli:

Wiesz, nie pomyślałem o tym. Tak naprawdę to liczę na to, że wspólnie coś wyrwiemy i... :naughty:

Opublikowano

Tylko nie boisz się, że mogę stanowić dla Ciebie konkurencję? :mysli:

Wiesz, nie pomyślałem o tym. Tak naprawdę to liczę na to, że wspólnie coś wyrwiemy i... :naughty:

Ale ja się nie lubię dzielić :evil:

Opublikowano

Ale ja się nie lubię dzielić :evil:

Nie ma sprawy - w takim razie ja podzielę się z Tobą... :decayed:

Opublikowano

Ale ja się nie lubię dzielić :evil:

Nie ma sprawy - w takim razie ja podzielę się z Tobą... :decayed:

Dobrze, że nie mną :cool1:

Opublikowano
  • Autor

następna parka erotomanów gawędziarzy ... :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Ale ja się nie lubię dzielić :evil:

Nie ma sprawy - w takim razie ja podzielę się z Tobą... :decayed:

Dobrze, że nie mną :cool1:

Hmm, w sumie to tamtej drugiej też będę musiał powiedzieć, że się Z NIĄ dzielę.. :mysli::decayed::wink4:

Opublikowano

następna parka erotomanów gawędziarzy ... :gwizdanie: :wink4:

My rozmawiamy między sobą, a Ty zawsze o nas albo o drugiej "parce" :kox: ciekawe kto jest bardziej zadowolony z układów :naughty::decayed::wink4::tongue4:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 14:46_________________________________________________

Ale ja się nie lubię dzielić :evil:

Nie ma sprawy - w takim razie ja podzielę się z Tobą... :decayed:

Dobrze, że nie mną :cool1:

Hmm, w sumie to tamtej drugiej też będę musiał powiedzieć, że się Z NIĄ dzielę.. :mysli::decayed::wink4:

zawsze istnieje opcja, że to ja je powiem, że się Z NIĄ dzielę :tongue4:

Opublikowano

zawsze istnieje opcja, że to ja je powiem, że się Z NIĄ dzielę :tongue4:

O maasz, tego nie przemyślałem. Ale w sumie tak będzie najlepiej.. Z resztą, jak już się zintegrujemy to będziemy grać w otwarte karty. :naughty:

Opublikowano

Tomaszu szkoda ze nie mozesz wpaśc do Kaletki :) byśmy sie napili i na zdzirki poszli :naughty::decayed:

Ano szkoda panie. Ale jest szansa, żeby się na letnim (chyba w Pile) napić i iść na zdzirki. :naughty:

No to rozumiem :):decayed: We 2ch zawsze łatwiej :decayed: + Kasia no to w 3ke :polew:

Opublikowano

No to rozumiem :):decayed: We 2ch zawsze łatwiej :decayed:

Weźmiemy też Kaśkę, tylko pamiętaj - ja nie lubię się dzielić.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.