Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O maaasz:

E34dead.jpg

fajnie by bokiem chodziła
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to już raczej na ostatnią drogę :gwizdanie: :cool1:

Coś ty, to dostawczak - BMW Touring-Cargo. :decayed:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:50_________________________________________________

fajnie by bokiem chodziła

No. :decayed:

Opublikowano

a4 nie chce kombiaka :?: :mysli:

daj namiary, pewnie bedziemy rozważac, ważny jest stan samochodu, bo przecież pod maska to i tak to samo.

Opublikowano

Brynia uże w Piterburgie?

Majki chyba ją odwiózł, bo jego też nie widać. :>

Opublikowano

Brynia uże w Piterburgie?

Majki chyba ją odwiózł, bo jego też nie widać. :>

:naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:04_________________________________________________palą w piecu :gwizdanie:

Opublikowano

Brynia uże w Piterburgie?

Majki chyba ją odwiózł, bo jego też nie widać. :>

:naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:04_________________________________________________palą w piecu :gwizdanie:

i tam pewnie zwiedzają :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

a4 nie chce kombiaka :?: :mysli:

daj namiary, pewnie bedziemy rozważac, ważny jest stan samochodu, bo przecież pod maska to i tak to samo.

jutro ci podeślę bo gdzieś zapodziałem nr, ale fajna furka sam oglądałem
Opublikowano

Brynia uże w Piterburgie?

Majki chyba ją odwiózł, bo jego też nie widać. :>

:naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 23:04_________________________________________________palą w piecu :gwizdanie:

i tam pewnie zwiedzają :gwizdanie: :gwizdanie:

kto kogo :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

majki zwiedza jaskinię :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zjeby :kox: ja teraz na forum mam zmianę popołudniową,wieczorem zajęty jestem. A Brynia...nie wiem,może i zwiedza...

A może Brynia wcale nie wyjechała do tego Petersburga... :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

może i nie, nie wiem :)

Skoro Bryni nie ma to może pojedziemy na jakieś dupki?? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Podoba mi sie Twoje podejście Tomaszu :) dupeczki musza być :cool1:

Opublikowano

może i nie, nie wiem :)

Skoro Bryni nie ma to może pojedziemy na jakieś dupki?? :naughty:

nie polecieliśmy z Brynią :cool1:

Poniedziałek...

Opublikowano

Trzeba szaleć póki można :decayed:

Opublikowano

Ta ponętna brunetka to miłość mojego życia. :kox: Oczywiście oprócz Bryni i Kaśki. :decayed:

Opublikowano

Czekaj, zaraz znajde Ci jakąś zdzirkę. :naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 09:27_________________________________________________O, tu są niezłe zdziry. :naughty:

Agnieszka+Orzechowska+(3).jpg

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Cześć mcm. Wklej no jakąś zdzirę.. :naughty:

Opublikowano

masz jedną czarną zdzirę do ujeżdżania to powinno Ci wystarczyć :naughty:

Czarnula z braku czasu i środków na razie poszła w odstawkę. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.