Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jes nagroda za 1 posta na 1500?

Jest, pod warunkiem że to Brynia albo Kaśka wygra.

Nagrodą jest noc z tomaszem. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to już niestety końcówka żywota motorowni :gwizdanie:

chcesz kupić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jes nagroda za 1 posta na 1500?

Jest, pod warunkiem że to Brynia albo Kaśka wygra.

Nagrodą jest noc z tomaszem. :naughty:

jakaś słaba nagroda: noc z prawiczkiem :gwizdanie: :mysli:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________

to już niestety końcówka żywota motorowni :gwizdanie:

chcesz kupić :naughty:

dyche moge dać
Opublikowano

ale Cię ktoś obuł w te padakę, a Ty jeszcze hajc w nią ładujesz :decayed:

w coś trzeba :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jes nagroda za 1 posta na 1500?

jasne, dla Ciebie będzie :naughty::kox:

nawet wiem jaka ... :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

no dobra już dobra

Beemkę też chciałem '92 r., ale trafiła się zadbana z '89 r. :D

a ja tam mam zawsze to co chcę ....

to czemu jezdzisz obcieta BMW
Opublikowano

jakaś słaba nagroda: noc z prawiczkiem :gwizdanie: :mysli:

Ale za to z jakim napalonym. :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakaś słaba nagroda: noc z prawiczkiem :gwizdanie: :mysli:

Ale za to z jakim napalonym. :decayed: :decayed:

fakt i to zawsze pewniak że jakiegoś wenera nie dostaną :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

gorzej jak to ty MCM wygrasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nawaliliśmy prawie 1500 stron i dopiero po dzisiejszym dniu czuję się zgorszony. Chyba dziś nie zasnę.

Opublikowano

gorzej jak to ty MCM wygrasz :polew: :polew: :polew:

No w lepszym momencie nie mogłeś tego napisać... :D :D :D :D :D

Opublikowano

no to tomek bedziesz musial dac rade odzimowi :decayed::tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

wuju, teraz sobie przypomniałem, springi za niskie, reż tak miałem na tej zawieszce :naughty:

teraz jak ci przelałem.. mi o tym mówisz :baseball:

Opublikowano

no to tomek bedziesz musial dac rade odzimowi :decayed::tongue4: :tongue4: :polew:

Wyraźnie zaznaczyłem, że nagroda będzie, ale pod warunkiem, że wygra Brynia lub Kaśka. Tobie niestety nie przysługuje nagroda. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gorzej jak to ty MCM wygrasz :polew: :polew: :polew:

bedzie walenie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:27_________________________________________________

no to tomek bedziesz musial dac rade odzimowi :decayed::tongue4: :tongue4: :polew:

Wyraźnie zaznaczyłem, że nagroda będzie, ale pod warunkiem, że wygra Brynia lub Kaśka. Tobie niestety nie przysługuje nagroda. :decayed:

migasz się :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Brynia, po dzisiejszym dniu mam Cię już dość. Jesteś nieznośna. Mam nadzieję, ze szybko otworzą tą przestrzeń powietrzną... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Brynia, po dzisiejszym dniu mam Cię już dość. Jesteś nieznośna. Mam nadzieję, ze szybko otworzą tą przestrzeń powietrzną... :gwizdanie: :decayed:

ta dopisz jeszcze: "mam nadzieję że ci TU154M podstawią ..." :naughty:
Opublikowano

Brynia, po dzisiejszym dniu mam Cię już dość. Jesteś nieznośna. Mam nadzieję, ze szybko otworzą tą przestrzeń powietrzną... :gwizdanie: :decayed:

ta dopisz jeszcze: "mam nadzieję że ci TU154M podstawią ..." :naughty:

pojechałeś :cool1:

Opublikowano

Ciebie też kocham :rolleyes:

No kocham Cię, ale dzisiaj to już mi działasz na uzębienie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Brynia, po dzisiejszym dniu mam Cię już dość. Jesteś nieznośna. Mam nadzieję, ze szybko otworzą tą przestrzeń powietrzną... :gwizdanie: :decayed:

ta dopisz jeszcze: "mam nadzieję że ci TU154M podstawią ..." :naughty:

pojechałeś :cool1:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.