Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też nie lubie sie dzielić :tongue4: to każdy wyrwie cos dla siebie :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też nie lubie sie dzielić :tongue4: to każdy wyrwie cos dla siebie :naughty: :naughty:

Nie ma to jak proste zasady. :>

Opublikowano

No to rozumiem :):decayed: We 2ch zawsze łatwiej :decayed:

Weźmiemy też Kaśkę, tylko pamiętaj - ja nie lubię się dzielić.. :decayed:

Nie lubisz się dzielić Kaśką? :gwizdanie: :naughty: [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 15:32_________________________________________________

Tomaszu szkoda ze nie mozesz wpaśc do Kaletki :) byśmy sie napili i na zdzirki poszli :naughty::decayed:

Ano szkoda panie. Ale jest szansa, żeby się na letnim (chyba w Pile) napić i iść na zdzirki. :naughty:

No to rozumiem :):decayed: We 2ch zawsze łatwiej :decayed: + Kasia no to w 3ke :polew:

Dokładnie, każdy wyrwie coś dla siebie :decayed:

Opublikowano

Nie lubisz się dzielić Kaśką? :gwizdanie: :naughty:

No chyba że to będzie jakaś tam.. hmm... na przykład Brynia.. :decayed:

Opublikowano

Bry :>

ale się tu dzieje ulalalala :gwizdanie:

Jak zawsze pogadac sobie można. :wink4:

Jedziesz do tego Piotrogrodu czy już tam jesteś?

Opublikowano

byłam dzisiaj w ambasadzie przdłużyć wizę

wylot mam w poniedziałek ......czy polecę ....zobaczmy w poniedziałek :rolleyes:

A Ty króliczku. Czyli w piątek impreza.. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzie i o której :naughty:

Opublikowano

gdzie i o której :naughty:

U Bryni pod domem o 19:00. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

OK :>

Opublikowano

OK :>

Ale się Brynia zdziwi. :D

Opublikowano
  • Autor

jak przeczyta to powie Ukciowi żeby coś naszykował :wink4::naughty:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 16:41_________________________________________________i bedzie później udawać że w ostatniej chwili coś upichciła ... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

i bedzie później udawać że w ostatniej chwili coś upichciła ... :gwizdanie: :cool1:

Tak tak, że niby w drodze z pracy do domu gotowała. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:evil:
Opublikowano

Dajcie Jej spokój :evil:

:shocked: :shocked: :shocked::D

Dobrze majki em. :th:

Opublikowano

Dajcie Jej spokój :evil:

UUUUUUUUUUU.... normalnie Muszkieter... do usług jej królewskiej mości :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie śmiejta się z niego :wink4:

Opublikowano

Majki em od dzisiaj jest naszym BOSEM. :naughty::decayed:

Opublikowano

ale jak bardzo chcecie to możemy zrobić spota bez aut i iść np; na kregle do Rosy

No nie no, Bryńka, Ty jesteś od dzisiaj Panią BOSOWĄ. :decayed:

Pomysł z kręglami jest lux. :th:

odzim, słyszałeś..?? :naughty::decayed:

Opublikowano

dla Ciebie każda okazja jest lux :naughty:

O kurde, faktycznie. :decayed:

Opublikowano

albo gdzies indziej....Piwowaria, Fregata, Archiwum , Fanaberia wszystko jedno ...byle bez aut

No dobra, zrobimy mapę, żebyśmy później po pijaku nie musieli się zastanawiać którędy chodzić do tych lokali. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.