Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla Ciebie każda okazja jest lux :naughty:

O kurde, faktycznie. :decayed:

albo gdzies indziej....Piwowaria, Fregata, Archiwum , Fanaberia wszystko jedno ...byle bez aut

Kolejny weekend kolejna imprezka :> :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolejny weekend kolejna imprezka :> :kox:

A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom? :decayed:

Opublikowano

Kolejny weekend kolejna imprezka :> :kox:

A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom? :decayed:

Niestety nie, ale może w najblizszym czasie was odwiedzę.

Opublikowano

A będziecie się całować? :decayed:

Opublikowano

A będziecie się całować? :decayed:

jak zawsze :naughty:

:kox:

Opublikowano

Kolejny weekend kolejna imprezka :> :kox:

A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom? :decayed:

Niestety nie, ale może w najblizszym czasie was odwiedzę.

kombinuj coś na piatek :gwizdanie:

pokój czeka

Jestem umówiona, randki wróciły do łask :)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:22_________________________________________________

A będziecie się całować? :decayed:

jak zawsze :naughty:

:kox:

Ja to się zastanawiam jak przez tyle spotkań(nawet śmiem dodać stwierdzenie lat) Ty nigdy tego nie widziałeś. Bo to jest stały motyw przewodni na każdej imprezie na której jesteśmy obie. :>

Opublikowano

Jestem umówiona, randki wróciły do łask :)

Jak znajdziesz jakąś nową koleżankę to zapraszamy do Radomia. :wink4::kox:

Opublikowano

Ja to się zastanawiam jak przez tyle spotkań(nawet śmiem dodać stwierdzenie lat) Ty nigdy tego nie widziałeś. Bo to jest stały motyw przewodni na każdej imprezie na której jesteśmy obie. :>

Czy zawsze musicie to robić jak jestem już pijany w trupa?? :D

Opublikowano

ja w piątek na balet nie idę raczej , ale Gośce w razie co przekaże Tomaszu

Opublikowano

ja w piątek na balet nie idę raczej , ale Gośce w razie co przekaże Tomaszu

Oj odzim, no ale jak Ty nie pójdziesz to jak to będzie?? Sam se nie poradzę. :>[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:34_________________________________________________

nastepnym razem od tego zaczniemy :wink4:

następnym razem na pewno będę miał ze sobą aparat. :kox:

Opublikowano

Tomaszu jak nie TY to kto ?? :mysli::decayed:

Musisz sobie poradzic :)

Opublikowano

Musisz sobie poradzic :)

No może jakoś to będzie. :rolleyes::decayed:

Opublikowano

Pomóc Ci ?? :polew: :polew:

Opublikowano

Witojta :hi:

Tomaszu a może dziś jakiś POM??

Opublikowano

Pomóc Ci ?? :polew: :polew:

No to przyjeżdżaj w piątek? :decayed:

Tomaszu a może dziś jakiś POM??

Co?? :co:

Jeśli chodzi o spotkanie na mieście to nie ma sprawy - będę na mieście zara. :wink4:

Opublikowano

W piątek to ja sie szykuje juz do Kaletki :) Następnym razem Ci pomoge :cool1:

Opublikowano

W piątek to ja sie szykuje juz do Kaletki :) Następnym razem Ci pomoge :cool1:

Dobra. :decayed:

Opublikowano

POM

czyli

powolny objazd miasta

czyli

dupeczki :decayed: :decayed:

Opublikowano

Jak nie bedziesz se radził to dzwon do mnie na wideokonferencje to Ci powiem co i jak masz robić :polew: :polew: :guma: :guma:

Opublikowano

Czym na te dupeczki, touringiem czy Tomka autobusem? :decayed: chyba że zdzirę wyciagnie z garażu :naughty:

nie wiem jak turing :mysli: ale avant bardzo bardzo daje rade :gwizdanie: :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.