Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra, idę pomóc stażystce :kox:

W przyszłym roku też będę miał stażystkę. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może ja sobie stażystę przyjmę :mysli:

Ja akurat szukam pracy jako stażysta.

Opublikowano

:polew: :polew: :polew::wink4:

No co, mam Ci wysłać CV?? :decayed:

Opublikowano

a dawaj

w dziale zainteresowania napisz E30 i jesteś przyjęty :naughty:

Napiszę jeszcze "seksowne kobiety". :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :>

dobra, idę pomóc stażystce :kox:

W przyszłym roku też będę miał stażystkę. :kox:

panią Jadzie po 60 tce :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

od rana jak nie o BMkach to o d*pach :cool1:

Opublikowano

napisz seksowni męzczyźni, Twoje CV będzie wtedy oryginalne i będzie wyróżnialo się z innych

Gorzej jeśli się okaże, że prezes jest giejem. :decayed:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 09:29_________________________________________________Macie robaczki lekturę do poczytania, a ja uciekam. Do później.. :>

Przyczyny awantur.

Żona dała mi do zrozumienia, co chce dostać na rocznicę ślubu. Powiedziała: Chce cos błyszczącego, co leci od zera do setki w ciągu 3 sekund. Wobec tego kupiłem jej wagę. I wtedy zaczęła się awantura.

Gdy wróciłem wczoraj do domu, żona domagała się, żebym ja zabrał do jakiegoś drogiego miejsca. Wobec tego zabrałem ja na stacje benzynowa. I wtedy zaczęła się awantura.

Gdy skończyłem 65 lat, poszedłem do Urzędu Emerytalnego, żeby złożyć podanie o emeryturę. Niestety, zapomniałem wziąć z domu legitymacje ubezpieczeniowa, wiec powiedziałem panience w urzędzie, ze wrócę później.

Panienka na to: proszę rozpiąć koszule.

Gdy to zrobiłem, panienka powiedziała: Te siwe włosy na pana piersi są dla mnie wystarczającym dowodem na to, ze jest pan w wieku emerytalnym. Nie potrzebuje pan iść do domu po legitymacje.

Gdy opowiedziałem o tym żonie, ona powiedziała: powinieneś był spuścić spodnie. Wtedy byś tez dostał rentę inwalidzka. I wtedy zaczęła się awantura.

Żona i ja poszliśmy na spotkanie maturzystów z mojej szkoły, wiele lat po maturze. Zauważyłem pijana kobietę, siedząca samotnie przy sąsiednim stoliku.

Żona spytała: kto to jest?

Odpowiedziałem: to moja była sympatia. Słyszałem, ze gdy przerwaliśmy nasz romans, ona zaczęła pić i od tej pory nigdy nie była trzeźwa. Żona na to: Kto by pomyślał, ze człowiek może cos świętować tak długo?

I wtedy zaczęła się awantura.

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

to cały czas ta sama tylko fotki nowe robię :naughty:

Opublikowano

:hi:

warto ostatnie 10 stron :mysli:

Opublikowano

koniecznie...i jutro na spocie będziesz odpytany :naughty:

:good: ale później bo na razie trochę nie ogarniam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

"Wyobraźmy sobie singla, który mieszka w dużym mieście, ma niewielkie jedno lub dwupokojowe mieszkanie. Dużo pracuje, a w wolnym czasie udziela się towarzysko lub realizuje własne pasje. Jest sam, ale nie planuje spędzić reszty życia samotnie. Na razie jednak na horyzoncie nie widać drugiej połówki, której wciąż poszukuje."

idealny opis Tomcia :> :wink4:

Opublikowano

Super temat, dzięki. :th:

:polew:

wuju, nie widzę w tym nic śmiesznego. No chyba że to "duże miasto". :D No ale to w końcu Radom to drugie miasto pod względem wielkości... w województwie mazowieckim. :decayed:

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 15:19_________________________________________________avatar_3494.jpg

Lubię takie pupy. :kox: :>

Opublikowano

Tomaszu pamiętaj że zanim znajdziesz 2 połówkę ja mogę z Tobą zamieszkać :D:D będziemy balować i selekcjonować kandydatki :naughty:

Opublikowano

doszedłem[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 17:42_________________________________________________do końca :decayed:

Opublikowano

woow, kiedys musiał być ten pierwsz raz :good:,gratki

fajne uczucie :naughty::kox:

jak tam wam wieczór

bo mnie malinowo

ja jeszcze dochodzę do siebie :gwizdanie: w sumie nabieram siły na after party

wczoraj byłem na urodzinach koleżanki :gwizdanie: nas 2 ich 12 :kox::evil:

Opublikowano

Was 2 a ich 12 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

fajnie, musiałeś być rozrywany :naughty:

pewnie zapitalał jak królik
Opublikowano
  • Autor

Was 2 a ich 12 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

fajnie, musiałeś być rozrywany :naughty:

pewnie zapitalał jak królik

taaa, a dziś dopiero doszedł :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

do siebie :cool1:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 19:06_________________________________________________

Was 2 a ich 12 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

fajnie, musiałeś być rozrywany :naughty:

jak zawsze :decayed::evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.