Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ladna%20kobieta%20dama%20modelka%20

_________________________________________________

bmw630cs.jpg

_________________________________________________

we_dwoje_1_10791.jpg

biore BMW - reszte mam

tja... :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:12_________________________________________________

o majki mnie wyprzedził :wink4:

szybki Bill :decayed:

szybki Lopez :wink4:

powaga , a jesica jest głupsza niż ..................... nie znam kogos głupszego dla przykladu
Opublikowano
  • Autor

dziś słyszałem że Balice mają przyjąć ok 100 samolotów w mniej więcej tym samym czasie :kox:

Opublikowano

dziś słyszałem że Balice mają przyjąć ok 100 samolotów w mniej więcej tym samym czasie :kox:

Air Force One i 99 kopii dla niepoznaki :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

faceci :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Żeby nie było to wklejam też wersję dla Bryni i Kaśki. :decayed:

facet2.jpg

Nie wiem jakich lubisz, więc masz kilku...

_________________________________________________

bmw630cs.jpg

_________________________________________________

we_dwoje_1_10791.jpg

Opublikowano

nie wiem, nie znam, ale chętnie bym poznał :decayed

byl kiedyś program o niej i jej mężu bodajże na live , co ona tam wyprawiała to nie sniło Ci sie ...............

Opublikowano
  • Autor

dziś słyszałem że Balice mają przyjąć ok 100 samolotów w mniej więcej tym samym czasie :kox:

będzie bajzel. Okęcie ma przyjąc wiecej podobno

qżwa w poniedziałek rano lecę do St.Petersburga ...... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

się może z kimś zabierzesz :naughty:

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=brfcshxikmam :cool1:

Opublikowano

dziś słyszałem że Balice mają przyjąć ok 100 samolotów w mniej więcej tym samym czasie :kox:

będzie bajzel. Okęcie ma przyjąc wiecej podobno

qżwa w poniedziałek rano lecę do St.Petersburga ...... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

miasto mafii
Opublikowano

fajna kolekcja Tomaszu :cool1:

No co, wpisałem w góglach "facet". :decayed:

Opublikowano

Tomaszu lipa

daj mi jakiegoś ,,di caprio'"

albo jakiegoś majkiego :decayed:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 22:22_________________________________________________
potwierdzam
Opublikowano

albo jakiegoś majkiego

:bag:

Nie bądź skromny, przecież wiadomo, że bijesz wszystkich na łeb. :>

Opublikowano

albo jakiegoś majkiego

:bag:

Nie bądź skromny, przecież wiadomo, że bijesz wszystkich na łeb. :>

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nie bądź skromny, przecież wiadomo, że bijesz wszystkich na łeb. :>

z Tobą jednak nie mam szans...playboyu :naughty:

Starsky i Hutch.. :kox::D

Opublikowano

chciec to móc, sama sobie wezmę :gwizdanie

zebys sie nie przeliczyła :gwizdanie:
Opublikowano

4 i 6 fota odlot :kox:

4.

leonardo_dicaprio.jpg

6.

Leonardo-DiCaprio-Could-Have-Been-Dead-In-The-Bottle-Incident-2.jpg

O tak Bryniu, tu jest szczególnie męski. :D

Opublikowano

to na melanżu było :decayed:

Łahahaha. :polew:

Widocznie podziwiał wschód słońca na "tarasie", tak jak my, tylko że poszedł o kilka kroków za daleko. :decayed:

Opublikowano

oZIX nie tłumacz sie po to jest wolność słowa i forum żeby wypowiadac sie na nim , Ja juz wiem co powiem synowi jak pojade kiedyś z nim na wawel i wejdziemy zobaczyć groby wielkich ludzi ............a tu taki mały bedzie leżał

no wiem ale wiesz ale jesteście dla mnei bliscy i nei chce z wami się sprzeczać ;) ja jeszcze nie wiem co powiem;/
Opublikowano

Dobranoc robaczki, muszę już spać..

Opublikowano

dziś słyszałem że Balice mają przyjąć ok 100 samolotów w mniej więcej tym samym czasie :kox:

będzie bajzel. Okęcie ma przyjąc wiecej podobno

qżwa w poniedziałek rano lecę do St.Petersburga ...... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

może się dopchasz ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.