Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a możesz nie być fotografem :gwizdanie:

No aż taki ugodowy to chyba nie jestem. :decayed:

Może umówmy się tak, że na początku imprezy porobię trochę zdjęć, a później już schowam aparat, ok? :decayed:

Niech ktoś rezerwuje lokal czy cuś.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co z Jarkiem?

jest w szpitalu czy idzie z nami?

W szpitalu niestety, wychodzi jutro. No chyba ze dzis pojedziemy na wódkę do szpitala..

Opublikowano

a nie może się dzisiaj ,,zerwać"

Nie może, bo w tamtym tygodniu się zerwał i miał przechlapane. Poza tym mówi, że został mu tylko 1 dzień do odsiadki, więc nie chce ryzykować. :wink4:

Rezerwuj te Rose. Ja jestem dziś szoferem. :>

Opublikowano

Ja jestem dziś szoferem.

łee, to lipa, nie piję :thumbdown:

:mysli:

Jestem szoferem, ale tylko w jedną stronę... :decayed:

Opublikowano

w drugą ja Cię odwiozę....na melanżu :kox:

Ty będziesz kierował, ja będę pilotował, a Brynia będzie nam zmieniać biegi. :kox:

Opublikowano

hej ;>

Opublikowano

w drugą ja Cię odwiozę....na melanżu :kox:

Ty będziesz kierował, ja będę pilotował, a Brynia będzie nam zmieniać biegi. :kox:

będzie bolało :kox:

Co, biegi nas będą boleć?? :decayed:

Opublikowano

noo, znając styl jazdy Bryni :gwizdanie:

Nie wiem, bo Brynia nigdy nie zmieniała moich biegów.. :gwizdanie: Ale podobno wystarczy, żeby Jej nie dopuszczać do sprzęgła i powinno być dobrze. :decayed:

Opublikowano

Śledzie w oleju i wiewiórki..

Opublikowano

czarne czy rude? :naughty:

Oczywiście, że rude. Takie rude jak Brynia. :>

Opublikowano

dzisiaj to widze ze chyba nici z popijawy, towarzystwo się nam wykrusza :kwasny:

No dobra, ostatecznie mogę pić. :rolleyes: Ale wtedy nie będę szoferem.

No chyba że zorgaznizmujemy się na przyszły tydzień - wtedy na pewno będzie mi pasować. :kox:

Opublikowano
  • Autor
:good:
Opublikowano

qzwa co tu się organizować

pojedziemy pod Fregatę i tyle, kto może to pije

No dobra, ale przyjadę beemką, bo dawno jej nie odpalałem.

Opublikowano

Kurde, właśnie sobie przypomniałem, że muszę skoczyć przed spotem w jedno miejsce - tam nie dojadę beemką. Przyjadę cytronetem.

przyjedź po mnie :wink4:

Ok, da się zrobić. Zdzwonimy się.

Jakby ktoś potrzebował transport na dziś to dzwonić.

DEKLARUJĘ SIĘ NA KIEROWCĘ DZISIAJ. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś potrzebował transport na dziś to dzwonić.

DEKLARUJĘ SIĘ NA KIEROWCE DZISIAJ. :decayed:

to po mnie też wpadnij :naughty:
Opublikowano

Tomaszu a jak mieszkanie ?:>

Opublikowano

Tomaszu a jak mieszkanie ?:>

Jest pewna prawna trudność. Jak będziesz na spocie to pogadamy. :wink4:

mcm, jak trzeba to pojadę po Ciebie. Nie róbcie obory tylko ustawiajcie się w kolejkę kto chętny na transport.

Opublikowano

Tomaszu a jak mieszkanie ?:>

Jest pewna prawna trudność. Jak będziesz na spocie to pogadamy. :wink4:

mcm, jak trzeba to pojadę po Ciebie. Nie róbcie obory tylko ustawiajcie się w kolejkę kto chętny na transport.

po mnie możesz podjechać tylko przed 24 muszę wrócić do domu :)
Opublikowano

o rrrany ale zapierdol dopiero do forum siadlem

a za 45 minut zaczynam 2,5 tygodniowy urlop :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.