Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niezła :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niezła :naughty:

Daleko jej do ETY Twojego świagra, no ale też ma w sobie to coś. :wink4:

Opublikowano

Fajna czarnulka :naughty: moja już stoi zrobiona w podkładzie i czeka na lakier .... moja będzie alpineweiB II :kox:

Opublikowano

niezła :naughty:

Daleko jej do ETY Twojego świagra, no ale też ma w sobie to coś. :wink4:

przyjeżdżasz w weekend? :naughty:

w niedziele ma być podobno trochę towaru :kox:

Opublikowano

niezła :naughty:

Daleko jej do ETY Twojego świagra, no ale też ma w sobie to coś. :wink4:

przyjeżdżasz w weekend? :naughty:

w niedziele ma być podobno trochę towaru :kox:

gdzie??:>
Opublikowano

do Kozienic :tongue4: zlot bmw 3 jest :cool1:

Opublikowano

do Kozienic :tongue4: zlot bmw 3 jest :cool1:

o to będą jakieś bijacz jedziemy!!! NA KOZIENICE!!
Opublikowano

Fajna czarnulka :naughty: moja już stoi zrobiona w podkładzie i czeka na lakier .... moja będzie alpineweiB II :kox:

Dawaj foty. :kox:

przyjeżdżasz w weekend? :naughty:

w niedziele ma być podobno trochę towaru :kox:

Chętnie, ale jeśli już to cytronetką, bo czarnula obecnie jest niedysponowana. :> Chyba że pojedziemy Bryniową trójką. :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

w niedziele mozemy pojechac do Kozienic :> :> :> :>

możemy moją :>

twoja się nie nadaje, jest po dzwonie z tyłu i jakaś taka za krótka, niewyględna :gwizdanie: :naughty::wink4:
Opublikowano

twoja się nie nadaje, jest po dzwonie z tyłu i jakaś taka za krótka, niewyględna :gwizdanie: :naughty::wink4:

Prawdziwa beema powinna być czarna i mieć bagażnik mieszczący min jednego człowieka. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

twoja się nie nadaje, jest po dzwonie z tyłu i jakaś taka za krótka, niewyględna :gwizdanie: :naughty::wink4:

Prawdziwa beema powinna być czarna i mieć bagażnik mieszczący min jednego człowieka. :decayed:

no to tamto toto to tak jak mówie jakaś podróba :cool1::tongue4:
Opublikowano

witam

mam do was pytanko nie znacie kogoś kto handluje częściami do bemek albo samymi zawieszeniami?? Potrzeba mi 2 sprężyny na tył

Opublikowano

witam

mam do was pytanko nie znacie kogoś kto handluje częściami do bemek albo samymi zawieszeniami?? Potrzeba mi 2 sprężyny na tył

Znam gościa co ma używane części, ale Tobie pewnie potrzebne nowe, tak?

Opublikowano

888401361 kolega z Radomia :decayed: brałem od niego sporo dupereli do E30

Opublikowano

888401361 kolega z Radomia :decayed: brałem od niego sporo dupereli do E30

No dasz jakieś foty tej e trzydziechy czy nie?? :naughty:

Skąd ten gostek od części?

Opublikowano

888401361 kolega z Radomia :decayed: brałem od niego sporo dupereli do E30

No dasz jakieś foty tej e trzydziechy czy nie?? :naughty:

Skąd ten gostek od części?

Dam na pewno jak już pomaluję i poskładam ... nie wiem dokładnie skąd ale wiem że z Radomia. Mnie części podwoził do Warszawy. Dużo ciągnie anglików itp na części.

Opublikowano

888401361 kolega z Radomia :decayed: brałem od niego sporo dupereli do E30

dzięki za info

Opublikowano

toto czarne co tam stoi :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.