Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy do mnie przyjeżdżasz mam wolną chatę??

A ja mogę?? :rolleyes:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:40_________________________________________________A, słuchajcie!

Jutro impreza! Nic mnie nie obchodzi, że ktoś nie może, że to że śmo. Jutro kręgle w rosie i wódka. Koniecznie przyjedźcie na spota bez samochodów. Ja mogę wozić, ale tylko w jedną stronę.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dziś od 8 do 8 miałem spota w radomiu :cool1:

Opublikowano

ja dziś od 8 do 8 miałem spota w radomiu :cool1:

Z kim? Sam ze sobą?

Opublikowano

z lukarm :tongue4:

w końcu wy***ałem chromy :kox:

Opublikowano

haj :D Jutro Radom :kox: :kox: :kox: pije z tej okazji już teraz;> Brynia weź mi karty ;P a na sobotę szykuj piwko gryla i kosiarkę :> Ogrodniczki też :D

Opublikowano
  • Autor

miałeś kosić bez... :gwizdanie:

Opublikowano

Nowe:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Stare;P

4.jpg[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 00:32_________________________________________________

miałeś kosić bez... :gwizdanie:

oj bez mogę kosić co innego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

:naughty:

fajny jaszczur nie ?? :decayed:
Opublikowano
  • Autor

za***isty :)

Opublikowano

ale fajne lacoste :good:

Opublikowano

Hej, nie dostałem od was odpowiedzi kto będzie dziś bez auta??? :naughty:

Opublikowano

Tomaszu jak nie bede musial jechac do wawy to ja bede :)

rozjasni mi sie ok 14-16[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 08:39_________________________________________________jak coś mogę też wozić :D

Opublikowano

jak coś mogę też wozić :D

Ee, nie. Niech każdy będzie bez auta. :>

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
  • Autor

jak coś mogę też wozić :D

Ee, nie. Niech każdy będzie bez auta. :>

to musze zobaczyć o której mam PKSa :naughty:
Opublikowano

jade do rmia[;

Opublikowano

To trzeba ustalić harmonogram,proponuję rozpocząc we Fregacie,następnie przenieść się do Fanaberii lub Archiwum i na koniec kręgle :kox:

Ale driver by się przydał :gwizdanie:

Majki, aleś się rozbrykał. :kox: Ok, zacznijmy we Fregacie, a później prosto do Rosy. :decayed:

Będziemy brać taryfę vana - na tyle osób to się opłaca. ;)

Opublikowano
  • Autor

To trzeba ustalić harmonogram,proponuję rozpocząc we Fregacie,następnie przenieść się do Fanaberii lub Archiwum i na koniec kręgle :kox:

Ale driver by się przydał :gwizdanie:

w sumie mogę prowadzić, całe życie i tak jeździłem z pijakami,

tylko większą furę by się przydało :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 12:52_________________________________________________Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, "zaściankowy" i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "sp***rzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię", nie znający słów refrenu hymnu... Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...

W trumnie ze Smoleńska, przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", â??największego Polaka", "równego królom"...

Ja się pytam kto podmienił zwłoki?! Gdzie jest ciało Kaczyńskiego ?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.