Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

miałem dziś niemiłe zdarzenie, taki ładny nowy ML zaparkował w moim tyle :wallbash:, niby nie groźnie zderzak wlazł do srodka, klapa sie nie zamyka, ale jak teraz patrze to sie szczeliny w drzwiach z tyłu pozmieniały, także czeka mnie wyciąganie na ramie :oops:

no i miałem bezwypadkowy samochód :thumbdown:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeszcze tylko gradobicie i będzie jak mój :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siemka

miałem dziś niemiłe zdarzenie, taki ładny nowy ML zaparkował w moim tyle :wallbash:, niby nie groźnie zderzak wlazł do srodka, klapa sie nie zamyka, ale jak teraz patrze to sie szczeliny w drzwiach z tyłu pozmieniały, także czeka mnie wyciąganie na ramie :oops:

no i miałem bezwypadkowy samochód :thumbdown:

może chociaż dobrze zapłacą :confused4:
Opublikowano

siemka

miałem dziś niemiłe zdarzenie, taki ładny nowy ML zaparkował w moim tyle :wallbash:, niby nie groźnie zderzak wlazł do srodka, klapa sie nie zamyka, ale jak teraz patrze to sie szczeliny w drzwiach z tyłu pozmieniały, także czeka mnie wyciąganie na ramie :oops:

no i miałem bezwypadkowy samochód :thumbdown:

może chociaż dobrze zapłacą :confused4:

warta???? :mysli:

Opublikowano

siemka

miałem dziś niemiłe zdarzenie, taki ładny nowy ML zaparkował w moim tyle :wallbash:, niby nie groźnie zderzak wlazł do srodka, klapa sie nie zamyka, ale jak teraz patrze to sie szczeliny w drzwiach z tyłu pozmieniały, także czeka mnie wyciąganie na ramie :oops:

no i miałem bezwypadkowy samochód :thumbdown:

może chociaż dobrze zapłacą :confused4:

warta???? :mysli:

szkoda auta...

tak to jest ja czekam na taką okazję i nic :/

Opublikowano

tak to jest ja czekam na taką okazję i nic :/

Beemą?

Opublikowano

tak w tyl mógłby ktoś wpaść zrobił bym sprężyny i przy okazji klapę wyregulował :)

Opublikowano

tak w tyl mógłby ktoś wpaść zrobił bym sprężyny i przy okazji klapę wyregulował :)

Ok, jak spotkam gdzieś Twój samochód to go przyceluję.. a później ucieknę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

też miałem taką myśl :naughty:

Opublikowano

tak w tyl mógłby ktoś wpaść zrobił bym sprężyny i przy okazji klapę wyregulował :)

Ok, jak spotkam gdzieś Twój samochód to go przyceluję.. a później ucieknę. :decayed:

przycelować możesz ale nie uciekaj :) na pewno sie dogadamy hihi

Opublikowano

a własnie gadałem z kudłatym w sobotę że tak mi by w klapę wtarmosił się ktoś a tu ...............

Opublikowano

_________________________________________________Korzeń ja 28 będę w Siedlcach a za 2 tygodnie idziemy z kolegami na jakieś dziewuszki :D

A co tu będziesz robił? tutaj wieje nudą ;)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 08:36_________________________________________________

warta???? :mysli:

O NIE TYLKO NIE WARTA!

Opublikowano

_________________________________________________Korzeń ja 28 będę w Siedlcach a za 2 tygodnie idziemy z kolegami na jakieś dziewuszki :D

A co tu będziesz robił? tutaj wieje nudą ;)[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 08:36_________________________________________________

warta???? :mysli:

O NIE TYLKO NIE WARTA!

dlaczego, zgłosiłem czekam na rzeczoznawcę?????

Opublikowano

chlopaki z Audi z dzialu napraw blacharskich mowili ze Warta to najgorsze ścierwo na rynku

Opublikowano

Korzeń, Ty to zawsze jakiś taki poddenerwowany jesteś. :>

Opublikowano

Dzięki chłopaki za kolejnego udanego spota!

Opublikowano

Dzięki chłopaki za kolejnego udanego spota!

Dzięki dzięki, czekamy na zdjęcia.. :wink4:

Opublikowano

Dzięki dzięki, czekamy na zdjęcia.. :wink4:

Już są w dziale moja A4/inne marki.

Opublikowano

Korzeń, Ty to zawsze jakiś taki poddenerwowany jesteś. :>

taki pech

3 razy ASO nawiedzałem już :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.