Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 razy ASO nawiedzałem już :gwizdanie:

Tzn 3 razy miałeś jakąś szkodę, tak?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemka

może ktos orientuje sie, ile kosztuje nowy tylny zderzak do mojego polifta??? ile używka a ile ORI w serwisie, bo niestety wycene mam zaniżona, wiec trzeba bedzie sie odwoływać, a może ktos ma program lub dostęp do eurotax ile moje :audi: stoi na rynku???

dzieki za podpowiedzi

Opublikowano

zrób wycene u niezależnego 250 pln i im pokarz jak nie podwyższą to bierz co daja a o reszte sprawe załóż i za 1,5 roku oddadzą z odsetkami

Opublikowano

zrób wycene u niezależnego 250 pln i im pokarz jak nie podwyższą to bierz co daja a o reszte sprawe załóż i za 1,5 roku oddadzą z odsetkami

dzieki

wycene juz mam, tragedii niema, ale uważam że jak zawsze zaniżaja wartość pojazdu, i cenę czesci,

z drugiej strony skoro miałem auto ''bez szpachli'' to taka klape tylna chciałbym miec, a oni mówia ze naprawa a nie wymiana???

Znalazłem na sklepie gajos internetowym, że zderzak to 2kPLN, rozumiem amortyzacje itd, a oni mi dają 600???

aaaaaaaa

no i zaniżają lakiernika bo za to co dają to ja moge zrobic a nie autoryzowany zakład???

jak argumentowac odwołanie???

Opublikowano

jak argumentowac odwołanie???

Powiedz im, że następnym razem się nie zderzysz. :decayed:

Opublikowano

jak argumentowac odwołanie???

Powiedz im, że następnym razem się nie zderzysz. :decayed:

siema dobre :D ale to nie ja wjechałem, to mi wjechali w D... :P

Opublikowano

3 razy ASO nawiedzałem już :gwizdanie:

Tzn 3 razy miałeś jakąś szkodę, tak?

TAK

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 10:42_________________________________________________

siemka

może ktos orientuje sie, ile kosztuje nowy tylny zderzak do mojego polifta??? ile używka a ile ORI w serwisie, bo niestety wycene mam zaniżona, wiec trzeba bedzie sie odwoływać, a może ktos ma program lub dostęp do eurotax ile moje :audi: stoi na rynku???

dzieki za podpowiedzi

Tydzień temu odebrałem auto z wymiany zderzaka tylnego w ASO. Jak tylko dostane fv od razu Ci napisze.

Opublikowano

:hi:

czemu tu się nic nie dzieje :mysli:

Opublikowano

siema dobre :D ale to nie ja wjechałem, to mi wjechali w D... :P

No powiesz, że następnym razem będziesz pilnował swojej D..., albo zaczniesz jeździć autobusem. :decayed:

Opublikowano

jak argumentowac odwołanie???

Powiedz im, że następnym razem się nie zderzysz. :decayed:

siema dobre :D ale to nie ja wjechałem, to mi wjechali w D... :P

czujnik cofania 310

zderzak tylny 1942

spoiler zderzaka tylny 346

wspornik zderzaka 146

wspornik zderzaka 112

razem 6233 ;-)

Opublikowano

czujnik cofania 310

zderzak tylny 1942

spoiler zderzaka tylny 346

wspornik zderzaka 146

wspornik zderzaka 112

razem 6233

Korzeń co ty miałeś z matmy :naughty:
Opublikowano

Korzeń co ty miałeś z matmy :naughty:

No przecież mówił, że 3 razy był w ASO. Tylko że i tak coś za mało policzył.. :D

Opublikowano
  • Autor

co ze zlotem Radomiaki :?: wybieramy się jakąś EKYPO :cool1:

Opublikowano

co ze zlotem Radomiaki :?: wybieramy się jakąś EKYPO :cool1:

:mysli:

Opublikowano

:cool1:

kudłaty masz fv na mejla.

możesz zapłacić ;-)

Opublikowano

co ze zlotem Radomiaki :?: wybieramy się jakąś EKYPO :cool1:

Ja to mam okrojony budżet na ten rok. Chyba dam sobie spokój. :kwasny:

Opublikowano

co ze zlotem Radomiaki :?: wybieramy się jakąś EKYPO :cool1:

Ja to mam okrojony budżet na ten rok. Chyba dam sobie spokój. :kwasny:

w piz*e daleko

Opublikowano

co z piątkiem pijemy czy co

Opublikowano

Po wielokrotnych namowach ale jestem niestety jako "świeżak" pod nowym nickiem :P

Opublikowano

Po wielokrotnych namowach ale jestem niestety jako "świeżak" pod nowym nickiem :P

ktoś ty :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.