Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ta kupa zielona :doh1: podobna do białej wuja :decayed:

Zielona?? :blink::decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Duet Brynia+Kaśka dawał radę

Opublikowano
  • Autor

cieniutko ale jak na 2 babki nieźle :wink4::decayed:

Opublikowano

cieniutko ale jak na 2 babki nieźle :wink4::decayed:

:wink4::decayed:

Opublikowano

O, widzę, że mieliście fajny weekend. Moja beema dostała nowego kierownika remontu... :naughty:

Opublikowano

O, widzę, że mieliście fajny weekend. Moja beema dostała nowego kierownika remontu... :naughty:

sprzedales ;D?
Opublikowano

O, widzę, że mieliście fajny weekend. Moja beema dostała nowego kierownika remontu... :naughty:

sprzedales ;D?

NIE! Po prostu jest nowa osoba odpowiedzialna za remont.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

O, widzę, że mieliście fajny weekend. Moja beema dostała nowego kierownika remontu... :naughty:

sprzedales ;D?

NIE! Po prostu jest nowa osoba odpowiedzialna za remont.. :wink4:

Jarka zwolniłeś :gwizdanie: :evil:
Opublikowano

Jarek jest dyrektorem zarządzającym. :wink4:

mp57.jpg

kjs%20wloclawek2.jpg

Opublikowano

Tomaszu montujcie szybko furke bo jeszcze pare dni i spada śnieg a na lekcje jestem do was zapisany :D

Opublikowano

mokom, szykuje auto na lato, więc nie wiem czy w zimę pojeździmy.. No ale będę się starał ją szybko skończyć. :wink4:

Opublikowano

a ty mokom opchnąłes swoje regło zwane bmw

Opublikowano

a ty mokom opchnąłes swoje regło zwane bmw

a po co

Opublikowano

a ty mokom opchnąłes swoje regło zwane bmw

a po co

nie wiem mial sprzedawać w wakacje
Opublikowano

a ty mokom opchnąłes swoje regło zwane bmw

a po co

nie wiem mial sprzedawać w wakacje

O maasz, nie pamiętam tych postów.. Pewnie pijany byłem. :>

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 09:53_________________________________________________trza było nie ruszać tych 420 tysięcy bo na tyle wyglądał :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 09:53_________________________________________________trza było nie ruszać tych 420 tysięcy bo na tyle wyglądał :decayed:

420 TYS miał w 2001 :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 09:53_________________________________________________trza było nie ruszać tych 420 tysięcy bo na tyle wyglądał :decayed:

420 TYS miał w 2001 :polew: :polew: :polew: :polew:

osz k**wa, że to jeszcze jeździ :naughty:
Opublikowano

a z fabryki wyjechał 07.2001 :naughty: duzo go testowali w fabryce :polew: :polew: :polew: ah te niemieckie normy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.