Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

dzis na chwilke przesiadłem sie na dwa kóła, a mianowcie na fazera 1000, 140PS, ze swiateł z moja masą naprawde daje radę, bylismy na motoserce, w Radomiu, maszyn kupe, a i przejazdzka do Białobrzegów tez niczego sobie. :kox:

pozdro

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a dziś pracowity dzień :decayed:

fura na kołach i glebie :kox:

96132227.jpg

więcej w galerii :wink4:

Opublikowano

a dziś pracowity dzień :decayed:

fura na kołach i glebie :kox:

96132227.jpg

więcej w galerii :wink4:

Ale zdzirka. :kox: :kox: :kox:

A co do miejsca spotów - zimą, jak będzie znów hałda śniegu na naszym miejscu to można się przenieść na 3 lub 4 poziom w galerii - tam jest luźno (zimą wujo i tak nie dojedzie, więc nie ma się co martwić o jego glebę). :D

Opublikowano
  • Autor

chłopoki kupiłem BMKe :naughty:

zdjcie0168b.jpg

Opublikowano

ło mcm co to za wynalazek ;]?

Opublikowano

siema

braciszek sprzedaje fazerka 1000, ogłoszenie w dziale sprzedam, polecam, rozeslijcie info dalej, pozdro

a to cudo miałem przyjemność malować, lakier 4ro warstwowy, dopiero po dwóch piwach udało nam sie kolor dobrać :drunk:

16042011095.jpg

Opublikowano

chłopoki kupiłem BMKe :naughty:

zdjcie0168b.jpg

O, fajne to to. :kox: Będziemy upalać w piątek. :naughty:

Opublikowano

chłopoki kupiłem BMKe :naughty:

zdjcie0168b.jpg

O, fajne to to. :kox: Będziemy upalać w piątek. :naughty:

Tomek najbardziej lubi upalać pożyczone :naughty:

Opublikowano

Tomek najbardziej lubi upalać pożyczone :naughty:

Pożyczone najlepsze - nie psują się później. :evil:

Opublikowano
  • Autor

Moze zostanie u mnie BMKa, ale poupalac nie ma co bo to tylko 2,0 diesel i tylko 136 KM :cool1:

Opublikowano

Moze zostanie u mnie BMKa, ale poupalac nie ma co bo to tylko 2,0 diesel i tylko 136 KM :cool1:

No i co, kapcia się spali. :decayed:

Opublikowano

Moze zostanie u mnie BMKa, ale poupalac nie ma co bo to tylko 2,0 diesel i tylko 136 KM :cool1:

No i co, kapcia się spali. :decayed:

Tomasz weźmiesz swoje bamboszki ;]?
Opublikowano

Tomasz weźmiesz swoje bamboszki ;]?

Mam 215/55/16. Brać?? :naughty:

Opublikowano

niespotykana okazja

http://allegro.pl/show_item.php?item=1570220632[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:36_________________________________________________cytat z opisu "drzwi kierowcy lekko opadły (jak nie traśniesz, nie zamkną się. Mogą sprawić problem kawalerom, z powodu braku wprawy!)"

Opublikowano

niespotykana okazja

http://allegro.pl/show_item.php?item=1570220632[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:36_________________________________________________cytat z opisu "drzwi kierowcy lekko opadły (jak nie traśniesz, nie zamkną się. Mogą sprawić problem kawalerom, z powodu braku wprawy!)"

O kurna, spoko gość. Prawdziwy dziennikarz. :kox:

Opublikowano

Wesołych Świat :>

Opublikowano

Wesołości!

Był ktoś wczoraj? :decayed:

Opublikowano

Wesołych Jajek :>

Tomaszu ja:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.