Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

boisz się, że się rozleci :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie, ale z własnego doświadczenia wiem że potrafi być narowista :decayed:

Opublikowano

nie, ale z własnego doświadczenia wiem że potrafi być narowista :decayed:

no nie gadaj ze te 1.6 tak wymiataja :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nie, ale z własnego doświadczenia wiem że potrafi być narowista :decayed:

no nie gadaj ze te 1.6 tak wymiataja :polew: :polew: :polew:

no nie wiem czym tam jeździsz :D

Opublikowano

nie, ale z własnego doświadczenia wiem że potrafi być narowista :decayed:

no nie gadaj ze te 1.6 tak wymiataja :polew: :polew: :polew:

no nie wiem czym tam jeździsz :D

ja 1.0 uno fire :kox: , 1.6 by mnie zabiło :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 23:38_________________________________________________a na poważnie widze ze jestes spalony na kozienicach u białych pałek :tongue4:
Opublikowano

a na poważnie widze ze jestes spalony na kozienicach u białych pałek :tongue4

jestem jednym z ulubieńców :wallbash:

Opublikowano

ja 1.0 uno fire :kox:

Co ty chcesz, mój pierwszy samochód to było Uno 1.0 fajer. :kox:

wuju, wiedziałem, że nie będziesz chciał. Ja też bym nikomu nie dał takiego auta. Ale jeszcze zobaczysz - przejadę się... :cool1::naughty:

Opublikowano

wuju, wiedziałem, że nie będziesz chciał. Ja też bym nikomu nie dał takiego auta. Ale jeszcze zobaczysz - przejadę się... :cool1::naughty:

:tongue4:

audi jeździłeś, starczy :tongue4:

Opublikowano

:tongue4:

audi jeździłeś, starczy :tongue4:

Oj tam oj tam, przecież nie będę palił gumy.

Opublikowano

:tongue4:

audi jeździłeś, starczy :tongue4:

Oj tam oj tam, przecież nie będę palił gumy.

nadejdzie jeszcze czas ze to wujo bedzie chcial sie przejechac z toba z boku jak pojezdzisz w tych wscigach bmw :cool1:
Opublikowano

nadejdzie jeszcze czas ze to wujo bedzie chcial sie przejechac z toba z boku jak pojezdzisz w tych wscigach bmw :cool1:

No właśnie - zastanawiam się czy kupić jeden kubełek czy dwa. :decayed:

Opublikowano

nadejdzie jeszcze czas ze to wujo bedzie chcial sie przejechac z toba z boku jak pojezdzisz w tych wscigach bmw :cool1:

No właśnie - zastanawiam się czy kupić jeden kubełek czy dwa. :decayed:

kup 2, bo jak jakaś fajna dupeczka będzie chciała zrobić z tobą kółko to będziesz płakał :D

Opublikowano

kup 2, bo jak jakaś fajna dupeczka będzie chciała zrobić z tobą kółko to będziesz płakał :D

Przekonałeś mnie. :decayed:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 11:30_________________________________________________Halo

Opublikowano

:bry:

koniec upalania czas na uciekanie policji :polew:

27336000.jpg

Opublikowano

Piękna jest. W Kozienicach stoi?

Ostatnio często bywam muszę zobaczyć!

Opublikowano

Ale czy na takich felgach da się uciec policji? :decayed:

Opublikowano

W Kozienicach stoi?

tak :)

Korzeń często ładne a4 od ciebie z Siedlec są do kupienia od tego samego gościa

wiesz coś o tym czy nadają się do czegoś ??

Ale czy na takich felgach da się uciec policji? :decayed:

w sumie to bardziej zabawa w chowanego :decayed:

Opublikowano

daj linka, nie kojarze...

Opublikowano

że się wetnę pozdrawiam wszystkich z WR i okolic Musze któregoś pięknego piątku zajechać pod to obi :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.