Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tja... :)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokument potwierdzający, że spot się odbył:

20110729231.jpg

PS. Było więcej osób niż na zdjęciu. :>

wiem wiem, j :wallbash: już żałuję, nastepnym razem powiem trtansportowcom, że ich tiry muszą byc podrapane, ja mam spota :naughty: [br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 00:11_________________________________________________MCM, co tam u Ciebie, omega śmiga jeszcze???

Opublikowano

Dokument potwierdzający, że spot się odbył:

20110729231.jpg

PS. Było więcej osób niż na zdjęciu. :>

a co ja jakiś taki krzywy na tym zdjęciu jestem ?? :>

Opublikowano

Dokument potwierdzający, że spot się odbył:

20110729231.jpg

no fakt :)

My po ,,spacerze po mieście" wylądowalismy jeszcze w Parkowej

a pogoda była piękna

Opublikowano

a co ja jakiś taki krzywy na tym zdjęciu jestem ?? :>

Co chcesz, dobrze wyglądasz. Dzięki za eskortę do domu. :wink4:

no fakt :)

My po ,,spacerze po mieście" wylądowalismy jeszcze w Parkowej

a pogoda była piękna

Pogoda wyjątkowo bez deszczu.

Opublikowano
  • Autor

MCM, co tam u Ciebie, omega śmiga jeszcze???

śmiga, właśnie jesteśmy nad morzem, ja bmką a ojciec omegą :>
Opublikowano

Beema się źli: :kox:

20110730233.jpg

Opublikowano

Beema się źli: :kox:

20110730233.jpg

żeby sztywna była furka, musi w furce być rozpórka :decayed:

Opublikowano

usterka 72 regulacja przestawiacza wtrysku w pompie

taki błąd mam w aucie

teraz pada pytanie gdzie z tym się ruszać by zrobić dobrze i tanio??

dla przypomnienia bmw e46 320D 2001rok

Opublikowano
  • Autor

MARPUT :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MARPUT :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta tam pare zlociszy dadza za nia

tomaszu widzialem ze zainwestowales tez w nowy wydech

Opublikowano

tomaszu widzialem ze zainwestowales tez w nowy wydech

To jeszcze Jarek kupił. A to skąd wiesz?

Opublikowano

MARPUT :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze słowo przelecę przez Zwoleń i Ty będziesz pompy szukał :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siema

szukam jakiegoś częściarza w radomiu co ma nowe auta porozbierane, poszukuję, całej dzwigni zmiany biegów do Golfa 5 DSG, 2005 rok

pomózcie może ktos gdzieś widział./

pozdr

Opublikowano
  • Autor

MARPUT :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jeszcze słowo przelecę przez Zwoleń i Ty będziesz pompy szukał :decayed: :decayed: :naughty: :naughty:

to za dwa tygodnie bo ja teraz na wakacjach :naughty:
Opublikowano

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Opublikowano

Zdałem egzamin na kat. A. :kox: :kox:

Opublikowano
Zdałem egzamin na kat. A. kox kox

to szlifierką bedziesz latac :cool1:

Opublikowano

Zdałem egzamin na kat. A. :kox: :kox:

od poczatku mam, :naughty: to moe chcesz fazerka 1000, 140 kucy kupic, w sam raz na nauke jazdy z moja masa ponizej 3 sekund do 100, :good:

Opublikowano

Kudłaty i jak pociągnąłeś mój temat dalej??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.