Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie zrobione pompa wyczyszczona wszystko gra i kręci jak należy i mocy jakby więcej i zasłony dymnej nie ma więc wszystko kozak.

Kudłaty dzięki za namiary napomoc.

gdzie robiles jak mozna spytać
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie zrobione pompa wyczyszczona wszystko gra i kręci jak należy i mocy jakby więcej i zasłony dymnej nie ma więc wszystko kozak.

Kudłaty dzięki za namiary napomoc.

gdzie robiles jak mozna spytać

u znajomych kudłatego

Tomek jak cenowo to wyszło, bo nawet nie rozmawiałem od wczoraj z nim??? o.k.??[br]Dopisany: 06 Sierpień 2011, 22:56_________________________________________________a tak nawiasem , brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

Opublikowano
  • Autor

a tak nawiasem ' date=' brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

[/quote']kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? :cool1:

Opublikowano

a tak nawiasem , brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? :cool1:

mcm ty i kombi nie wierzę
Opublikowano
  • Autor

kombi kombi i 3,0 :naughty:

Opublikowano

kombi kombi i 3,0 :naughty:

jak 3.0 D to nie bierz tej 135kw szukaj 150kw a najlepiej 170kw ,nie bedziesz musiał juz chipsowac :decayed:
Opublikowano

Kto był wczoraj na M1?

Opublikowano

wyszło 800zł więc spoko

ale gdzie robiłes ta pompe bo napisales ze u znajomego kudlatego u kogo konkretnie i gdzie
Opublikowano

w Marianowicach koło Zakrzewa, z nazwiska osoby nie znam natomiast wiem że pracuje u Szmita.

Opublikowano

a tak nawiasem , brat ma do sprzedania E46 kombi, 2003. 3.0 D, 184 konie, manual, srebrny, Xenon, beżowa skóra

przebieg, ok 160 tys, widziałem go jak przyjechał z holandii, godny polecenia, cena ok 26 tys

kiedy moge oblookać, bo jestem zainteresowany ?? :cool1:

mcm ty i kombi nie wierzę

cos mi sie pomyliło, z kolorem skóry, ale to dlatego że ostatnio taka samą w beżowej miałem,.

oto i ona:

http://moto.allegro.pl/bmw-330-182ps-xenon-skora-zadbana-serwisowana-i1753935827.html

cena poza komisem nizsza

Opublikowano

fajne;]

Opublikowano
  • Autor

bez relingów :confused4:

Opublikowano

bez relingów :confused4:

\

z tego co wiem , to wtedy 3 litrówki tak wychodziły, już kilka takich widziałem

Opublikowano

bez relingów :confused4:

Mnie się podobają takie kombiaki bez relingów.

Opublikowano
  • Autor

jakies takie łyse :)

Opublikowano

jakies takie łyse :)

szukaj z relingiem i 150KW albo 170 KW
Opublikowano

Witam.

Koledzy możecie kogoś polecić z Radomia kto dobrze ogarnia pranie tapicerki?

Opublikowano

Witam.

Koledzy możecie kogoś polecić z Radomia kto dobrze ogarnia pranie tapicerki?

Pan Stasio za salonem Fiata na Kieleckiej. Przejeżdża się przez Orlen i wjeżdża się w bramę na teren Fiata. Dawno tam nie byłem, ale u Stasia zawsze były kolejki, bo zna się na robocie. :wink4:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 03:28_________________________________________________Cześć Wam!

Czy ktoś zna i może polecić jakiś zakład, który okleja samochody? Chodzi mi o folię zmieniającą kolor auta + ewentualnie jakaś grafika.

Będę wdzięczny za jakieś namiary. :)

Opublikowano

Ok,dzięki przejadę sie do Pana Stasia :>.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.