Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w majówkę to będę gdzieś wypoczywał, ale jakoś po można zrobić gdzieś weselny spot, postawimy grilla pod obi i jazda :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy, gdzie w Radomiu sprawdzą/ustawią dobrze geometrię?

Opublikowano
Koledzy, gdzie w Radomiu sprawdzą/ustawią dobrze geometrię?

Zakład Roberta Gryglickiego na Południu, ul. Gębarzewska 17A. Polecam.

Opublikowano
Koledzy, gdzie w Radomiu sprawdzą/ustawią dobrze geometrię?

Zakład Roberta Gryglickiego na Południu, ul. Gębarzewska 17A. Polecam.

dzienks:hi:

Opublikowano

słyszałem kawał o audi :4 zera w grillu, piąte za kierownicą heheheheh

Opublikowano
:baseball:
Opublikowano
słyszałem kawał o audi :4 zera w grillu, piąte za kierownicą heheheheh

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Nie ma to jak grypsko i leżenie w domu. Grypa całkowicie powaliła mnie na łopatki. Właściwie to sam nie wiem czy to grypa, bo to chyba zebrały się wszystkie, wcześniej niedoleczone choróbska. Umieram...

:tonguemad::undecided::vava::strzal::beksa::smutas::sick3::bag::pierdziuch::nuda::oops::no4:

Opublikowano

hmm,a może po prostu małżeństwo Ci nie służy?:grin:

Opublikowano
hmm,a może po prostu małżeństwo Ci nie służy?:grin:

no to od soboty ja leżę :facepalm:

tomaszu żeby ci się lepiej chorowało:kox:

Opublikowano

Kali S4, nie wiem czy zachorowałem przez małżeństwo, ale na pewno to małżeństwo pomaga mi przetrwać chorobę, bo żona mi zrobiła śniadanie, dała leki i później ma mi jeszcze coś przynieść, więc chyba nie jest źle. :wink:

wuju, fajny filmik. Jaką kamerą filmujesz?

Opublikowano

2 nikony, oba nie moje :grin: tak że nie pamiętam modelów, ale stacjonarne co widać 1 a te z 2 samochodu drugim trochę słabszym

Opublikowano

Czy Radom ma szansę odzyskać status miasta wojewódzkiego?

http://radom.bloog.pl/?ticaid=6e55a

Opublikowano
Kali S4, nie wiem czy zachorowałem przez małżeństwo, ale na pewno to małżeństwo pomaga mi przetrwać chorobę, bo żona mi zrobiła śniadanie, dała leki i później ma mi jeszcze coś przynieść, więc chyba nie jest źle. :wink:

walnij setę,popraw drugą a nie lekami się trujesz:naughty:

Opublikowano

walnij setę,popraw drugą a nie lekami się trujesz:naughty:

Chyba już za dużo tych setek było. Teraz odzywają się poprzednio niedoleczone choroby, więc przyszedł czas na leki. :doh:

Opublikowano

Panowie będzie w końcu jakiś spocik?

Opublikowano

kiedyś na pewno:decayed:

Opublikowano

:bry:

Pytanie do nowych forumowiczów i do starej gwardii. Co powiecie na spot w najbliższy piątek? Co prawda jest to długi weekend, ale może nie wszyscy wyjechali??

Wreszcie ruszyli z budową miejskiego odcinka obwodnicy południowej. :banan: Czekam na tę drogę jak na zbawienie, bo często muszę jeździć z Ustronia na Potkanów, a dotychczasowe połączenie, jak pewnie wszyscy wiedzą, jest fatalne.

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1502913

A tu amatorska wizualizacja, jak trasa ma przebiegać:

http://img37.imageshack.us/img37/8651/obwpoldniowsdfsda.jpg

Opublikowano

Nie znam tych okolic,więc dla mnie ta obwodnica jest zbędna,bardziej przydała by się obwodnica zachodnia bo przejechać "siódemką" w piątek od strony W-wy to istna gehenna.

Opublikowano
Nie znam tych okolic,więc dla mnie ta obwodnica jest zbędna,bardziej przydała by się obwodnica zachodnia bo przejechać "siódemką" w piątek od strony W-wy to istna gehenna.

Też czekam na obwodnicę S7, ale jej budowa nie zależy od władz Radomia. To władze kraju wstrzymują budowę.

A swoją drogą to na YT jest wizualizacja trasy S7:

część 1/2

część 2/2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.