Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam dzisiaj kawalerskie w Domaniowie. Tzn. nie swoje tylko kumpla. :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. Koledzy potrzebny mi jakis ktoś kto ogarnia lampy samochodowe! a mianowicie światła w mojej a4 swiecą w rów. niby wszystko jest ustawione ale jak dla mnie to jest do du... moze macie jakiegoś magika????

2. Czy moze byc tak ze moje auto jest zblokowane ? Czy to jest max mojego auta????? do 180 km/h jest wariat a nastepne 10 km to jak by wszystkie konie pozdychały:/ a dodam ze to jest seria 1.9tdi. mam jakąś naklejke pod kierą "190km/h "ale co to jest to nie wiem?

Opublikowano

Masz zwykłe lampy czy ksenon?

Napisz coś więcej ,jaki masz silnik- 130KM czy 100KM ?

Naklejka okrągła 190 km/h tyczy się opon zimowych

chyba zamontuję sobie kamerkę

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5oB1BdQm-Js

Opublikowano

chyba zamontuję sobie kamerkę

Truck catastrophe in curve MUST SEE - YouTube

Czasem warto mieć w samochodzie taką "czarną skrzynkę".

Opublikowano

2. Czy moze byc tak ze moje auto jest zblokowane ? Czy to jest max mojego auta????? do 180 km/h jest wariat a nastepne 10 km to jak by wszystkie konie pozdychały:/ a dodam ze to jest seria 1.9tdi. mam jakąś naklejke pod kierą "190km/h "ale co to jest to nie wiem?

co za motor avb-101 czy awx ,avf -131

naklejka jest od opon

Opublikowano

tak myslalem ze to od opon. ja mam awx 130.

Opublikowano

sprawdzałeś tą prędkość np. z gps? Jaki masz rozmiar kół,może Cię licznik przekłamuje:eusathink:

jak nie,to tak jak już było parę stron wcześniej napisane- MARPUT:grin::grin::grin:

Opublikowano

nie sprawdzałem z gps. ale dziwi mnie ze auto tak mało jedzie, do marputu go zaprowadze za pare lat. narazie musze sie nim nacieszyc!!! a pytałes o lampy..... ja mam zwykłe na h7. rozmiar kół 225/40/18

Opublikowano

montuj ksenon a nigdy więcej nie wrócisz do H7 i innych zwykłych żarówek:naughty:

wydaje mi się że możesz mieć przekłamanie przez koła

Opublikowano
nie sprawdzałem z gps. ale dziwi mnie ze auto tak mało jedzie, do marputu go zaprowadze za pare lat. narazie musze sie nim nacieszyc!!! a pytałes o lampy..... ja mam zwykłe na h7. rozmiar kół 225/40/18

225 to bardzo szeroko jak na ten silnik.

Opublikowano

225 to bardzo szeroko jak na ten silnik.

niby dlaczego?

Opublikowano

niby dlaczego?

Czy seryjnie to nie jest 205 ?

Opublikowano

równie dobrze może być i 195:naughty: ,

Opublikowano
równie dobrze może być i 195:naughty: ,

No właśnie, wtedy nie będzie problemu z przyspieszaniem i V-max.

Opublikowano

Z przyspieszaniem to raczej problemu nie ma jak zdrowa motorownia:naughty:

---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

był ktoś z Was na Juwenaliach?

akurat odjechałem jak pieprznął w to drzewko

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

tu z innej perspektywy

dawał radę koleś, 4.4 motor tam siedzi:naughty:

Opublikowano

o k..wa ale urwał :polew:

Opublikowano

ćwiarę wstawi i będzie dalej popierniczał

Opublikowano

Szkoda. :kwasny:

Opublikowano

nie mam sprysków:/ lipa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.