Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:) mam pytanko:) gdzie w Radomiu klime nabijają itd jakiś macie sprawdzone zakłady:?? Było tu wcześniej kiedyś napisane ale nie mogę znaleźć ??

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dokładnie tak jest jak ktoś tam napisał . Przyjechał do nas do firmy ostatnio facet który woził kruszywo pod autostradę, nie zapłacili mu 70 tys,a są tacy którym są winni ponad milion,jak to inaczej nazwać?

To też po części wina rządu, bo to Państwo jest inwestorem i trzyma kasę. Ale to wynika też z mentalności ludzi. Często się spotykam z ludźmi, którzy wstrzymują wypłatę wynagrodzenia tak dla samej zasady - żeby podbić jeszcze trochę procent na koncie, albo nawet zainwestować pieniądze w coś innego. :rant:

Kondzik, podobno najlepsi fachowcy od klimy są na Złotej. Mają też niestety spore kolejki.

Opublikowano

A ja napiszę przeciwnie, NIE POLECAM ZAKŁADU NA ZŁOTEJ !!!! Pojechałem tam ostatnio bo każdy ich tak zachwala, chciałem zrobić kompleksowy przegląd układu,odgrzybianie,uzupełnienie układu etc. a ten gnojek,bo inaczej go nazwać nie można, bezczelnie twierdzi że Oni tego nie robia,mogą jedynie dobić gazu:kwasny: podjechałem wracając do domu na Warszawska, gdzie sprawdzili mi szczelność,zrobili ozonowanie i dobili układ .

Opublikowano
Witam:) mam pytanko:) gdzie w Radomiu klime nabijają itd jakiś macie sprawdzone zakłady:?? Było tu wcześniej kiedyś napisane ale nie mogę znaleźć ??

JA jeździłem na złotą? llub do Marshala

Opublikowano

O świetnie, ja też muszę sprawdzić klimę, a na Złotą nie chcę jechać, ze względu na kolejki. Kali, gdzie na Warszawskiej sprawdzają klimkę?

Opublikowano
  • Autor

info o spocie w I poście,

jakies uwagi ?

Opublikowano

Czy obowiązują stroje wizytowe? :)

Opublikowano
Czy obowiązują stroje wizytowe? :)

po co? do Twojej Esy w ubłoconych buciorach się chłopaki wbiją:kox:

Opublikowano

Może być ostro... - w takim razie przyjadę od razu z trumną.... na dachu...

Opublikowano
Może być ostro... - w takim razie przyjadę od razu z trumną.... na dachu...

Tylko spróbuj z trumną przyjechać! Nawet o tym nie myśl. :rant: Poza tym to cały dzień pada, więc pewnie spotkamy się w Gie eSie więc nie wiem czy tam się zmieścisz. :eusathink:

A jeśli chodzi o to strój to wystarczą obdarte dżinsy, bo dziewczyn i tak nie będzie. Chyba że o czymś nie wiem. :decayed:

Opublikowano

Dzwoniłem tam na warszawska typ powiedział że audi nie ogarniają :/ nie wiem czy w ch... wali czy jak a ten Marshal to gdzie jest??

Opublikowano
Dzwoniłem tam na warszawska typ powiedział że audi nie ogarniają :/ nie wiem czy w ch... wali czy jak a ten Marshal to gdzie jest??

Marshal to pewnie ten ja Józefowie, tam gdzie opony - przed nowobudowanym rondem jadąc od centrum.

Opublikowano
  • Autor
Czy obowiązują stroje wizytowe? :)

spodnie w kancik to podstawa :naughty:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Może być ostro... - w takim razie przyjadę od razu z trumną.... na dachu...

...Poza tym to cały dzień pada, więc pewnie spotkamy się w Gie eSie...

u mnie słoneczko wychodzi ... więc Fregata chyba wypali :wink:

Opublikowano

ja bede pod fregata po 19 jak do 19.40nic nie bedzie jade do galery

Opublikowano

Nie no, wyszło słońce, więc Fregata. :wink:

Opublikowano

własnie wrócilem ze spota ,spoko bylo znowu wasze geby zobaczyć , pozdro for all

Opublikowano
  • Autor
:hi::wink:
Opublikowano

Siema chłopy, fajny spot. :thumbup1:

streetrace, podrzuć tę wizualkę budynku z 1905 r. :wink:

Opublikowano
  • Autor

szybko się zmyłeś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.