Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
byłem ok 20ej,jakaś omega kręciła kółka

Ja kompletnie zapomniałem, że dziś piątek, ale i tak bym nie mógł przyjechać. Ale w święta przyjadę. :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wyprzedzanie tirów - YouTube :kox:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

i taki na czasie:cool1:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Jazda ciężarówką w zimie po Rosji (Volvo 460KM Volvo 380KM) Kierowca TIR -a Lorry LKW - YouTube

Opublikowano
byłem ok 20ej,jakaś omega kręciła kółka

Ja kompletnie zapomniałem, że dziś piątek, ale i tak bym nie mógł przyjechać. Ale w święta przyjadę. :wink:

ja też bede :D

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Śpiący kierowcy tirów TIR - YouTube

:D

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

może takie fele

Opublikowano

Nikt wiecej nie wypowie sie w moim temacie ???????

Opublikowano
Nikt wiecej nie wypowie sie w moim temacie ???????

Chyba nikt nie polerował felg. :wink:

Opublikowano
Nikt wiecej nie wypowie sie w moim temacie ???????

Chyba nikt nie polerował felg. :wink:

jak nie jak tak :decayed:

ja polerowałem sam, a magika od polerki mamy w policznej

ale co do malowania toż kudłaty maluje

i felg się nie piaskuje :facepalm: chyba ze lubisz szpachle :grin:

Opublikowano

O kurde, no przecież, że kudłaty robi takie rzeczy. :doh:

Opublikowano

MCM byłem w twoich okolicach ale auto kupione w Merzig kolo granicy francusko -niemiecko- luxemburskiej , auta tankowalismy w schengen ,cena 1,21 euro tanioszka -taniej niz u nas

Opublikowano

gdzie takie tanie paliwo, w Niemczech? jakie auto kupiłeś?

Opublikowano

czy kupował ktoś z was dekoder dvb-t? Lub ktoś kumaty w tym Mam kablówkę vectre ale 2 tv i oczywiście jeden dekoder a lada dzień będzie wszystko cyfrowe itd itp. Czy jak taki zakupię DEKODER CABLETECH HD E-AC3 TUNER DVB-T PROMOCJA !! (3034349319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bedzie ok?

Opublikowano
gdzie takie tanie paliwo, w Niemczech? jakie auto kupiłeś?
auta tankowalismy w schengen - misteczko w luxemburgu -tam maja malutkie podatki ,w niemczech 1,40 euro paliwo , auto golf V 2006 rok 1,9 tdi 105 PS 5D -jest na sprzedaz jak by co

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

czy kupował ktoś z was dekoder dvb-t? Lub ktoś kumaty w tym Mam kablówkę vectre ale 2 tv i oczywiście jeden dekoder a lada dzień będzie wszystko cyfrowe itd itp. Czy jak taki zakupię DEKODER CABLETECH HD E-AC3 TUNER DVB-T PROMOCJA !! (3034349319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bedzie ok?
a pytales w vectrze o drugi bo można u mojego ojca są dwa dekodery -jakies grosze sie dopłaca co miesiac -po co takie kombinacje no i dekoder dadza za darmo
Opublikowano

siema, miłego dnia,.

co potrzeba z tymi felgami, ??? tel masz w podpisie,.

MCM Twoje na swięta będą READY,.:wink: Pozdro

Opublikowano
  • Autor

MCM Twoje na swięta będą READY,.:wink: Pozdro

wiec bede czwartek piatek przed swietami

Pozdro :decayed:

Opublikowano

Radom Fantazja Squad

:kox:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

gdzie takie tanie paliwo, w Niemczech? jakie auto kupiłeś?
auta tankowalismy w schengen - misteczko w luxemburgu -tam maja malutkie podatki ,w niemczech 1,40 euro paliwo , auto golf V 2006 rok 1,9 tdi 105 PS 5D -jest na sprzedaz jak by co

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

czy kupował ktoś z was dekoder dvb-t? Lub ktoś kumaty w tym Mam kablówkę vectre ale 2 tv i oczywiście jeden dekoder a lada dzień będzie wszystko cyfrowe itd itp. Czy jak taki zakupię DEKODER CABLETECH HD E-AC3 TUNER DVB-T PROMOCJA !! (3034349319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bedzie ok?
a pytales w vectrze o drugi bo można u mojego ojca są dwa dekodery -jakies grosze sie dopłaca co miesiac -po co takie kombinacje no i dekoder dadza za darmo

już wszystko jasne do kablówki mi nie potrzebny będzie

Wiadomości z regionu Radomskiego Mazowsze przechodzi na odbiór telewizji cyfrowej! - Region - Co za dzień

Opublikowano

Kwinto69 ,ale i tak warto miec drugi dekoder hd obraz o niebo lepszy niz sd ,a jak w ogóle nie ma to kanałów wszystkich nie masz na drugim ,pozdro

Opublikowano

lubi ktoś takie klimaty?? kopia Nighwish ale do samochodu z Bose jak znalazł,.:punk::punk:

Opublikowano

Jest w Radomiu hamownia dla Quattro ?

Opublikowano
Kwinto69 ,ale i tak warto miec drugi dekoder hd obraz o niebo lepszy niz sd ,a jak w ogóle nie ma to kanałów wszystkich nie masz na drugim ,pozdro

wiem obraz lepszy nawet jak tv nie ma hd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.