Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Radom Fantazja Squad

:kox:

który to Ty jesteś na tym zdjęciu?

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Jest w Radomiu hamownia dla Quattro ?

a jest w ogóle w Radumiu jakaś hamownia?:eusathink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jest w Radomiu hamownia dla Quattro ?

a jest w ogóle w Radumiu jakaś hamownia?:eusathink:

W Antoniówce jest ale zwykła....więc pewnie Lublin najbliżej :kwasny:

Opublikowano

u nas chyba nie ma

Opublikowano

a....więc pewnie Lublin najbliżej :kwasny:

no nie Lublin przeciez u Rogala czyli Witka jest z Radomia bliżej niz do Lublina -i po lepszej drodze do Wawy sie leci -warszawa ul. mineralna - od strony radomia w lewo naprzeciwko jak sie skreca na okecie

Opublikowano

instalował ktoś na androida mape typu Sygic?

Opublikowano

Chłopaki mam sprawę,nie mogę się doszukać w temacie,może ktoś z was znajdzie: kupiłem laptopa z win 8 i teraz potrzebuję interfejs ze sterownikami,robiłem próbę ze starym elm-em i jest nie compatybilny, co robić (zmiana systemu lub wgranie drugiego odpada,jakieś blokady):facepalm:

Opublikowano

a....więc pewnie Lublin najbliżej :kwasny:

no nie Lublin przeciez u Rogala czyli Witka jest z Radomia bliżej niz do Lublina -i po lepszej drodze do Wawy sie leci -warszawa ul. mineralna - od strony radomia w lewo naprzeciwko jak sie skreca na okecie

dzięki :decayed:

Opublikowano

Tabasko to planujesz wiecej mocy?

Opublikowano

100% i to kwiecień-maj a jak wrażenia po twoim wirusie?

Opublikowano
100% i to kwiecień-maj a jak wrażenia po twoim wirusie?

czas biegnie szybciej:decayed:............... jedz do R-Performance....Witek Ci wyskrobie wiecej mocy

Opublikowano

Cały czas jestem nastawiony na Fabrykę mocy w Lublinie ;-) można wiedziec ilę Cię to kosztowało(podrzuć na prv jak coś ) :wink: Teraz mam dwie inwestycje, opony i instalacja LPG którą zakładam w środę :wink:

Opublikowano
100% i to kwiecień-maj a jak wrażenia po twoim wirusie?

widzę że kolega grubo idzie celując w taki przyrost mocy:naughty:, można wiedzieć jakie mody trafią pod maskę?

Opublikowano
100% i to kwiecień-maj a jak wrażenia po twoim wirusie?

widzę że kolega grubo idzie celując w taki przyrost mocy:naughty:, można wiedzieć jakie mody trafią pod maskę?

Na 100% robie przyrost mocy ale o jakies 20% hehe:wink:

Opublikowano

jak chcesz ale większośc ludzi poleca Witka... ja też opony na lato i felgi.... i pare innych gratów:decayed: ja za swojego virusa dałem 1100zł to nie jest tajemnica.... jak z grupowego jedziesz to jest taniej 900-1000zł

Opublikowano

Witek podobno brdziej silniki diesla z tego co wyczytałem na forum, w każdym razie robię napewno. Chciał bym podnieść moc o jakieś 30km nie więcej. Fabryka Mocy te same pieniążki co w R-Performance. Instalacja LPG też już zakładana pod większą moc :wink:

Opublikowano

no brawo panowie mocy nigdy nie za wiele :jerk:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Tabasko jaki podtlenek stag300?

Opublikowano
no brawo panowie mocy nigdy nie za wiele :jerk:

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Tabasco jaki podtlenek stag300?

Taki zestaw mam nadzieję że :thumbup1:

ZENIT PRO OBD

Reduktor-KME GOLD

Wtryski- HANA niebieskie +300km

Opublikowano
100% i to kwiecień-maj a jak wrażenia po twoim wirusie?

widzę że kolega grubo idzie celując w taki przyrost mocy:naughty:, można wiedzieć jakie mody trafią pod maskę?

Na 100% robie przyrost mocy ale o jakies 20% hehe:wink:

i wszystko jasne:wink:

Opublikowano
:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.