Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

w takich blokach wystarczy wejść do klatki i widać gołym okiem co już można się spodziewać po sąsiadach i blokersach:wink:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

z tego co widzę to nawet się zgadza Komunikacja - Radom :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Mokom może kupić mieszkanie z drugiej ręki, ale na spokojnym i ogrodzonym osiedlu. Poza tym patologia to zwykle mieszka w wieżowcach. Na Południu są fajne miejsca do zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli już to tak jak w SM Nasz Dom wieżowce z jedną klatka mają monitoring z cieciami, ale są małe wyjątki:whistling:

---------- Post dopisany at 07:13 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ----------

za dopłatą 70 milinów klima:grin: Audi A4 B5 Avant 1.9TDI AUTO TEST - YouTube

zastanawia mnie fis pełny w tym roczniku

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

ale kto bogatemu zabroni dobre podsumowanie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli już to tak jak w SM Nasz Dom wieżowce z jedną klatka mają monitoring z cieciami (...)

Miałem na myśli wieżowce z wielkiej płyty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokom może kupić mieszkanie z drugiej ręki, ale na spokojnym i ogrodzonym osiedlu. Poza tym patologia to zwykle mieszka w wieżowcach. Na Południu są fajne miejsca do zamieszkania.

tak ale takie mieszkanie bedzie drozsze niz nowe na takim osiedlu ,np u mnie na osiedlu ceny sa teraz na wtórnym od 4500-do 6500 wiec nie zawsze bedzie taniej ,a na poludniu to mieszkania z płyty i chamstwo na kazdym rogu mam kilku znajomch to niestety boja sie dziecka puscic samego na plac zabaw ,chociaz mokom by mial blisko do domu rodzinnego na takim poludniu -zreszta trzeba patrzec na czynsze jakie sa zeby nie placic za 50-60 metrów po 500 pln samego czynszu plus oplaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast wyjąć z barku to dostawiłem sztukę Niedziela pracująca:doh::dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast wyjąć z barku to dostawiłem sztukę Niedziela pracująca:doh::dziura:

ja w niedziele nie chodze na zakupy zeby tacy jak ty przynajmniej roboty duzo nie mieli :wink:,a na pewno do obi czy praktikera bo to juz przegięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokom, a spodziewasz się dziecka? :decayed:

pozazdrościłem Wam więc trzeba działać :D

WOW, serio? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamiast wyjąć z barku to dostawiłem sztukę Niedziela pracująca:doh::dziura:

ja w niedziele nie chodze na zakupy zeby tacy jak ty przynajmniej roboty duzo nie mieli :wink:,a na pewno do obi czy praktikera bo to juz przegięcie

najlepszy dzień do zakupu kibla abo płytek i zabrać ze sobą:whistling:

nas wczoraj ominęło ale dookoła było podobnie Audi A4, Audi 90, Subaru WRX Snow Driving - YouTube

---------- Post dopisany 17-03-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 23:01 ----------

jakaś qur.a przytarła mi dzisiaj zderzak taczki dać a nie auto :rant: nawet kolor został...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pracą? Kamery przemysłowe chwyciły?

---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ----------

Co do zimy - to dobrze, że nas ominęła, bo w piątek kupiłem sobie pełny strój na motocykl. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pod pracą wystarczyło że pół godziny stał nie obstawiony swoimi, a kamery nic nie dadzą za mała szkoda itd już chłopaki przerabiali łącznie z zajumanymi lusterkami pozostaje tylko też liczyć na wiosnę i rowerek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerem też jeżdżę. Muszę w tym roku dokupić przyczepkę dla dziecka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonnie.Rotten* wybrać grafikę + 18 :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

trzeba się pakować do pracy milionerem wczoraj nie zostałem

weź i traf:rtfm:[TABLE=class: wyniki, align: right]

Lotto (Duży Lotek)

16-03-2013

[TABLE=align: right]

[TD=class: linia]

[/TABLE]

[/TD]

[TABLE=class: wyniki, align: center]

[TD=class: kulka, width: 38px, align: center]12

[TD=class: kulka, width: 38px, align: center]13[/TD]

[TD=class: kulka, width: 38px, align: center]14[/TD]

[TD=class: kulka, width: 38px, align: center]23[/TD]

[TD=class: kulka, width: 38px, align: center]24[/TD]

[TD=class: kulka, width: 38px, align: center]31[/TD]

[/TABLE]

[/TD]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zimy - to dobrze, że nas ominęła, bo w piątek kupiłem sobie pełny strój na motocykl. :kox:

kupiłes kombinezon skórzany? kiedyś chyba wrzucałeś link producenta,masz go gdzieś pod reką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na spota w kombinezonie?

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

ten ma fajny kolorek ale przesadził z wlepkami Kevins Audi A4 - YouTube

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

jak mój też cieniowany obecnie ...ale solą drogową :decayed:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

obecnie

[h=3]Użytkowników na forum[/h]Aktualnie na forum jest 1143 użytkowników online. 884 zalogowanych oraz 259 gości

i każy ma swoje pomysły podobno jeden z najlepszych klubów... bez alkoholowych:grin:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

to kto będzie w piątek?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 ja bede na sto %.... chyba ze bedzie jeszcze snieg to sprawa sie pokomplikuje bo już moich zimowych 16 nie załoze:facepalm: ( kudłaty reza mi 320/288:wink:) a na letnich to strach w oczach:shock3: w ostateczności wezme padake brata:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...